Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka, rozpis utkání a výsledky_ 2009.(46)

15. 3. 2009

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Jičín "A"

12

9

3

50:34

18

2.

TJ Sokol Bradlec "A"

12

8

4

46:38

15

3.

SK Hlavenec "B"

12

6

6

41:43

12

4.

TJ Hrdlořezy - Důl

12

6

6

42:42

11

5.

TJ PLazy "B"

12

5

7

42:42

10

6.

NK Bakov

12

4

8

38:46

8

7.

Helada Kolomuty "A" 12

4

8

35:49

8

Bradlec A a Hrdlořezy - Důl se nedostavili k utkání_ -1 bod.

 

I.kolo 22.-23.4.

Bakov - volno

Kolomuty A  1:6  Hlavenec B

Bradlec A  5:2  Plazy B

Jičín A  5:2  Hrdlořezy 

II.kolo 29.-30.4.

volno - Hrdlořezy

Plazy B  2:5  Jičín A 

Hlavenec B  7:0   Bradlec A kontumačně

Bakov  4:3  Kolomuty A

III.kolo 7.5.

Kolomuty A - volno

Bradlec A  5:2  Bakov 

Jičín A  4:3  Hlavenec B

Hrdlořezy  3:4  Plazy B

IV.kolo 13.-14.5.

volno - Plazy B

Hlavenec B  5:2  Hrdlořezy

Bakov  2:5  Jičín A

Kolomuty A  1:6  Bradlec A

V.kolo 21.5.

Bradlec A - volno

Jičín A  6:1  Kolomuty A

Hrdlořezy  6:1  Bakov

Plazy B  5:2  Hlavenec B

VI.kolo 21.5.

volno - Hlavenec B

Bakov  5:2  Plazy B

Kolomuty A  2:5  Hrdlořezy

Bradlec A  2:5 Jičín A  

VII.kolo 4.6.

Jičín A - volno

Hrdlořezy  5:2  Bradlec A  

Plazy B  4:3 Kolomuty A  

Hlavenec B  4:3  Bakov

VIII.kolo 11.6.

volno - Bakov

Hlavenec B  2:5  Kolomuty A

Plazy B  6:1  Bradlec A

Hrdlořezy  7:0  Jičín A

IX.kolo 18.6.

Hrdlořezy - volno

Jičín A  4:3  Plazy B

Bradlec A   6:1  Hlavenec B

Kolomuty A  4:3  Bakov

X.kolo 24.-25.6.

volno - Kolomuty A

Bakov  3:4  Bradlec A

Hlavenec B  0:7 Jičín A  

Plazy B  3:4  Hrdlořezy

XI.kolo 27.8.

Plazy B - volno

Hrdlořezy 3:4 Hlavenec B 

Jičín A  5:2  Bakov

Bradlec A  5:2  Kolomuty A

XII.kolo 2.-3.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

volno - Bradlec A

Kolomuty A  6:1 Jičín A 

Bakov  7:0  Hrdlořezy kontumačně

Hlavenec B  5:2  Plazy B

XIII.kolo 10.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

Hlavenec B - volno

Plazy B  6:1  Bakov

Hrdlořezy  4:3  Kolomuty A

Jičín A  3:4  Bradlec A 

XIV.kolo 10.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

volno - Jičín A

Bradlec A  6:1  Hrdlořezy

Kolomuty A  4:3  Plazy B

Bakov  5:2  Hlavenec B

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA