Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 10/2009

14. 7. 2009

Zpráva STK 10/2009

ONSK Mladá Boleslav
-------------------------------
1 Výsledky OP I. třídy
 ---------------------------

   Bakov  - Bradlec A    3:4                  Plazy B  - Hrdlořezy    3:4

 

2 Odložená utkání
 -----------------------

   Jičín A – Plazy B a Hlavenec B – Jičín A musí být sehrána do konce srpna. Pokud se tak nestane tak STK zápasy zkontumuje.

 

3 Tabulka OP I.třídy
  -------------------------

   1 Jičín-Mladějov A                       7   6   1   0    30:19   12

   2 TJ Hrdlořezy-Důl                      8   5   3   0    34:22   10

   3 TJ Sokol Bradlec A                   9   5   3   1    31:32     9

   4 SK Nohejbal Hlavenec B        8   4   4   0    30:26     8

   5 TJ Plazy B                                  8   4   4   0    28:28     8

   6 NK Bakov                                   8   2   6   0    23:33     4

   7 Helada Kolomuty A                  8   2   6   0    20:36     4

 

4 Výsledky OP II. třídy
 ----------------------------

   Benátky  - Libáň     4:3                  Boseň  - Hradiště B   3:4

   Vtelno  - Semčice      5:2

 

5 Tabulka OP II. třídy
 --------------------------

   1 SK Jizerní Vtelno                                  8   7   1   0    37:19   14

   2 NK Benátky                                           8   6   2   0    29:27   12

   3 TJ Sokol Semčice                                7   5   2   0    30:19   10

   4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B          8   4   4   0    33:23     8

   5 TJ Sokol Libáň                                      8   4   4   0    27:29     8

   6 NK Boseň                                              8   1   7   0    20:36     2

   7 Sokol Bradlec B                                               7   0   7   0    13:36     0

 

6 Výsledky OP III. třídy
 ----------------------------

  Telib - SKP MB      1:6                  Brodce  - Jičín B         3:4

  Hlavenec C  - SKP MB      2:5                  Telib - Kolomuty B 4:3

  Jičín B  - Telib             6:1                  Kolomuty B   - Hlavenec C 4:3

  SKP MB  - Brodce         5:2



7 Tabulka OP III. třídy
  ---------------------------

   1 SKP MB                      10   9   1   0   51:19   18  /2 body,7:7,19:16/

   2 Jičín-Mladějov B         10   9   1   0   48:22   18 /2 body,7:7,16:19/        

   3 TJ Brodce                                   10   5   5   0   38:32   10

   4 SK Nohejbal Hlavenec C       10   4   6   0   33:37     8

   5 Helada Kolomuty B                  10   2   8   0   23:47     4

   6 SK Nová Telib                           10   1   9   0   17:53     2

 

8 Rozlosování III. třídy
 ----------------------------        

  o  1. až 3. místo                                                      
 
1. kolo_
3.9_SKP MB - Brodce                           
2. kolo_8.9._ Jičín B    - Brodce         
3. kolo_17.9._ SKP MB – Jičín B        

  o  4. až 6. místo

1. kolo_1.9._ Hlavenec C  - Telib            
2. kolo_8.9._ Kolomuty B   - Telib       
3. kolo_15.9._ Hlavenec C   - Kolomuty B

    začátky všech zápasů od 16:00 hod.

 

 

 za STK ONSK MB zpracoval

Lauber Jaroslav