Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 8/2009

21. 6. 2009

Zpráva STK 8/2009

ONSK Mladá Boleslav
-------------------------------

1 Výsledky OP I. třídy
---------------------------

   Hlavenec B  - Kolomuty A          2:5      Hrdlořezy  - Jičín A         7:0

   Plazy B - Kolomuty A                  4:3      Plazy B  - Bradlec A    6:1

 

2 Tabulka OP I. třídy
-------------------------

   1 Jičín-Mladějov A                       7   6   1   0    30:19   12

   2 SK Nohejbal Hlavenec B        7   4   3   0    29:20     8

   3 TJ Plazy B                                  7   4   3   0    25:24     8

   4 TJ Hrdlořezy-Důl                      6   3   3   0    25:17     6

   5 TJ Sokol Bradlec A                   6   3   2   1    19:23     5

   6 NK Bakov                                   6   2   4   0    17:25     4

   7 Helada Kolomuty A                  7   1   6   0    16:33     2

 

3 Výsledky OP II. třídy
 ---------------------------

   Bradlec B  - Boseň          3.4      Libáň  - Vtelno          2:5

   Hradiště B  - Semčice     3.4

 

4 Tabulka OP II. třídy
--------------------------

   1 Sokol Semčice                             6   5   1   0   28:14   10 /4.3 s JV/

   2 SK Jizerní Vtelno                          6   5   1   0   28:14   10 /3:4 se Semč./

   3 NK Benátky                                         6   4   2   0   21:21     8

   4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B          6   3   3   0   26:16     6

   5 TJ Sokol Libáň                                      6   3   3   0   19:23     6

   6 NK Boseň                                              6   1   5   0   15:27     2

   7 Sokol Bradlec B                                    6   0   6   0   10:32     0

 

5 Výsledky OP III. třídy
-----------------------------

   Hlavenec C   - Kolomuty B       6:1      Hlavenec C  - Jičín B      2:5

   Kolomuty B   - SKP MB            0:7      Jičín B - Kolomuty B       5:2

   Nová Telib   - Brodce         1.6

 

6 Tabulka OP III. třídy
---------------------------

   1  Jičín-Mladějov B                                  8   7   1   0   38:18   14

   2 SKP MB                                                 6   5   1   0   29:13   10

   3 TJ Sokol Brodce                                   7   4   3   0   28:21     8

   4 SK Nohejbal Hlavenec C                   7   4   3   0   26:23     8

   5 Helada Kolomuty B                             8   1   7   0   16:40     2

   6 SK Nová Telib                                       6   0   6   0   10:32     0

 

 

 

7 Odložená utkání
 -----------------------

   Hrdlořezy – Bradlec A     na 16.6

   SK Nová Telib – SKP MB – termín bude nahlášen 18.6. po utkání v MB

   Poslední termín sehrání utkání je 28.6. v 16:30 hod.    

   STK povoluje odložení utkání Jičín A – Plazy B z důvodu nemoci služebních cest hráčů  Jičína.

 

8 Přeřazení hráče
----------------------

   STK povoluje oddílu Jičín-Mladějov přeřadit hráče J. Muška č.p.3 z B týmu do A týmu. Hráč neodehrál za B tým žádné utkání.


 

za STK ONSK Mladá Boleslav zpracoval

Lauber Jaroslav