Tabulka, rozpis utkání a výsledky_2010.
pořadí |
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
1. |
TJ Plazy "B" |
14 |
13 |
1 |
66:32 |
26 |
2. |
Jizerní Vtelno "A" |
14 |
11 |
3 |
68:30 |
22 |
3. |
SK Helada Kolomuty "A" |
14 |
8 |
6 |
58:40 |
16 |
4. |
SK Hlavenec "A" |
14 |
7 |
7 |
52:43 |
14 |
5. |
Jičín - Mladějov "A" |
14 |
5 |
9 |
37:61 |
10 |
6. |
Sokol Bradlec |
14 |
4 |
10 |
36:62 |
8 |
7. | TJ Hrdlořezy - Důl "A" | 14 | 4 | 10 | 31:67 | 8 |
8. |
NK Bakov | 14 |
4 |
10 |
36:62 |
8 |
Hrací den je čtvrtek. Vyjímku mají TJ Hrdlořezy-Důl, které hrají všechna utkání v úterý a NK Bakov "A" mají hrací den domácích utkání středu.
I.kolo 27.-29.4.
Jičín "A" 4:3 TJ Sokol Bradlec
NK Bakov "A" 1:6 SK Hlavenec "A"
TJ Plazy "B" 6:1 TJ Hrdlořezy - Důl
Helada Kolomuty "A" 3:4 Jizerní Vtelno "A"
II.kolo 4 .-6.5.
TJ Sokol Bradlec 0:7 Jizerní Vtelno "A"
TJ Hrdlořezy - Důl 2:5 Helada Kolomuty "A"
SK Hlavenec "A" 2:5 TJ Plazy "B"
Jičín "A" 4:3 NK Bakov "A"
III.kolo 12.-13.5.
NK Bakov "A" 2:5 TJ Sokol Bradlec
TJ Plazy "B" 4:3 Jičín "A"
Helada Kolomuty "A" 6:1 SK Hlavenec "A"
Jizerní Vtelno "A" 7:0 TJ Hrdlořezy - Důl
IV.kolo 18.-20.5.
TJ Sokol Bradlec 4:3TJ Hrdlořezy - Důl
SK Hlavenec "A" 2:5 Jizerní Vtelno "A"
Jičín "A" 2:5 Helada Kolomuty "A"
NK Bakov "A" 4:3 TJ Plazy "B"
V.kolo 25.-27.5.
TJ Plazy "B" 4:3 TJ Sokol Bradlec
Helada Kolomuty "A" 6:1 NK Bakov "A"
Jizerní Vtelno "A" 5:2 Jičín "A"
TJ Hrdlořezy - Důl 1:6 SK Hlavenec "A"
VI.kolo 1.-3.6.
TJ Sokol Bradlec 4:3 SK Hlavenec "A"
Jičín "A" 5:2 TJ Hrdlořezy - Důl
NK Bakov "A" 4:3 Jizerní Vtelno "A"
TJ Plazy "B" 4:3 Helada Kolomuty "A"
VII.kolo 8.-10.6.
Helada Kolomuty "A" 5:2 TJ Sokol Bradlec
Jizerní Vtelno "A" 3:4 TJ Plazy "B"
TJ Hrdlořezy - Důl 3:4 NK Bakov "A"
SK Hlavenec "A" 6:1 Jičín "A"
VIII.kolo 15-17.6.
TJ Sokol Bradlec 4:3 Jičín "A"
SK Hlavenec "A" 5:2 NK Bakov "A"
TJ Hrdlořezy - Důl 1:6 TJ Plazy "B"
Jizerní Vtelno "A" 4:3 Helada Kolomuty "A"
IX.kolo 22-24.6.
Jizerní Vtelno "A" 5:2 TJ Sokol Bradlec
Helada Kolomuty "A" 3:4 TJ Hrdlořezy - Důl
TJ Plazy "B" 4:3 SK Hlavenec "A"
NK Bakov "A" 3:4 Jičín "A"
X.kolo 24.-26.8.
TJ Sokol Bradlec 3:4 NK Bakov "A"
Jičín "A" 0:7 TJ Plazy "B"
SK Hlavenec "A" 4:3 Helada Kolomuty "A"
TJ Hrdlořezy - Důl 1:6 Jizerní Vtelno "A"
XI.kolo 31.8.-2.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!
TJ Hrdlořezy - Důl 4:3 TJ Sokol Bradlec
Jizerní Vtelno "A" 4:3 SK Hlavenec "A"
Helada Kolomuty "A" 4:3 Jičín "A"
TJ Plazy "B" 5:2 NK Bakov "A"
XII.kolo 7.-9.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!
TJ Sokol Bradlec 2:5 TJ Plazy "B"
NK Bakov "A" 2:5 Helada Kolomuty "A"
Jičín "A" 0:7 Jizerní Vtelno "A"
SK Hlavenec "A" 7:0 TJ Hrdlořezy - Důl
XIII.kolo 14.-16.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!
SK Hlavenec "A" 4:3 TJ Sokol Bradlec
TJ Hrdlořezy - Důl 5:2 Jičín "A"
Jizerní Vtelno "A" 6:1 NK Bakov "A"
Helada Kolomuty "A" 3:4 TJ Plazy "B"
XIV.kolo 22.-23.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!
TJ Sokol Bradlec 3:4 Helada Kolomuty "A"
TJ Plazy "B" 5:2 Jizerní Vtelno "A"
NK Bakov "A" 3:4 TJ Hrdlořezy - Důl
Jičín "A" 4:3 SK Hlavenec "A"