Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 03/2010

19. 5. 2010

Zpráva STK 03/2010

Informace:

  • Na soupisku Ranč Dobrovice  byl dopsán hráč Vladimír Štumf č. reg.226.
  • STK povoluje změnu termínu utkání VI .kola mezi SK Helada Kolomuty „A“ – TJ Plazy „B“. Toto utkání se odehraje 28.5.2010 od 16:30 hod.

 Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 1x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _1x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _2x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

 

Výsledky:

I.třída 3.kolo

 

NK Bakov "A" 2:5 TJ Sokol Bradlec

TJ Plazy "B" 4:3 Jičín "A"

Helada Kolomuty "A"  6:1  SK Hlavenec "A"

Jizerní Vtelno "A" 7:0 TJ Hrdlořezy – Důl

Jičín "A"  4:3 TJ Sokol Bradlec _odložené utkání I.kola

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Jizerní Vtelno "A"

2

2

0

11:3

4

2.

SK Helada Kolomuty "A"

3

2

1

14:7

4

3.

TJ Plazy "B"

2

2

0

10:4

4

4.

Sokol Bradlec

2

1

1

8:6

2

5.

Jičín  "A"

2

1

1

7:7

2

6.

SK Hlavenec "A"

2

1

1

7:7

2

7. NK Bakov "A" 2 0 2 3:11 0

8.

TJ Hrdlořezy - Důl  "A" 3

0

3

3:18

0

STK žádá vedoucí  oddílů Jičín „A“Bakov, ohledně informací  náhradního  termínu  odloženého utkání II.kola, které bylo přerušeno za stavu 2:2!

 

II.třída 3.kolo

 

Sokol Semčice  5:2 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

Sokol Libáň   5:2Jičín-Mladějov "B"

NK Benátky  5:2 NK Boseň

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Sokol Semčice

3

2

1

15:6

4

2.

NK Boseň

3

2

1

12:9

4

3.

NK Benátky

3

2

1

10:11

4

4.

Jičín-Mladějov "B"

3

1

2

9:12

2

5.

TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

3

1

2

9:12

2

6. Sokol Libáň 3 1 2 8:13 2

 

III.třída 3.kolo

Jizerní Vtelno "B" 5:1  Helada Kolomuty "B"

TJ Hrdlořezy-Důl "B" 1:5  Ranč Dobrovice

NK Hlavenec "B" 0:6  Sokol Brodce

pořadí

tým

zápasy

výhry

remízi

prohry

skóre

body

1.

Jizerní Vtelno "B"

3

3

0

0

14:4

6

2.

Ranč Dobrovice

3 2

0

1

12:6

4

3.

Sokol Brodce

3 2

0

1

12:6

4

4.

TJ Hrdlořezy-Důl "B"

3 1

0

2

8:10

2
5.

Helada Kolomuty "B"

3 1

0

2

7:11

2

6.

NK Hlavenec "B"

3 0

0

3

1:17

0

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA