Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 05/2010

6. 6. 2010

Zpráva STK 05/2010

Informace:

  • Na soupisku TJ Sokol Mn. Hradiště byl dopsán nový hráč Jiří Kaplan č.reg. 227.
  • STK povoluje změnu termínu utkání V .kola mezi TJ Plazy „B“ – Sokol Bradlec. Toto utkání se odehraje 31.5.2010 od 16:30 hod
  • STK povoluje změnu termínu utkání VI.kola mezi Sokol Brodce – Jizerní Vtelno „B“. Toto utkání se odehraje 6.6.2010 od 10:00 hod.
  • STK povoluje změnu termínu utkání IV.kola mezi Sokol Semčice  – Sokol Libáň.  Toto utkání se odehraje 7.6.2010 od 16:30 hod.
  • STK povoluje změnu termínu utkání V.kola mezi Sokol Libáň  – NK Benátky.Toto utkání se odehraje 14.6.2010 od 16:30 hod.
  • STK povoluje změnu termínu utkání IV.kola mezi Sokol Bakov  – TJ Plazy „B“.Toto utkání se odehraje 11.6.2010 od 16:30 hod.
  • STK oznamuje změnu kapitána SK Nohejbal Hlavenec „B“. Luděk Kvapil, tel. 602361554, email: kvapil@eldecor.cz
  • STK žádá kapitány oddílů, aby si řádně všímali soupisek soupeřů. V poslední době bylo na soupisky dopsáno několik nových hráčů a nastaly přesuny i mezi oddíly, které mají dvě mužstva. Největší problém jsem zaregistroval u hráče Pavel Šnajdr č.reg. 35, který byl přesunut z A týmu do B týmu a nyní nastupuje jako fluktuant v A týmu. Tento hráč by měl být na soupisce pod „čarou“ a označen písmenem F. Tento krok by měl potvrdit předseda ONSK Jaroslav Lauber razítkem. Jestli tomu tak není, jedná se o neoprávněný  start hráče v A týmu. To samé platí u hráče Jan Pinc č.reg. 198, který byl nedávno doplněn na soupisku TJ Hrdlořezy-Důl „B“ a nyní byl uveden v zápise A týmu. Jestli tento hráč není uveden na soupisce A týmu a označen písmenem F, jedná se o neoprávněný start. Po doplnění hráče na soupisku musí následovat razítko ONSK, které dává předseda ONSK Jaroslav Lauber.

Fluktovat se smí pouze v rámci jednoho oddílu a vždy je to z nižší soutěže do vyšší. Fluktující hráči musí být uvedeni  na soupisce týmu, do kterého fluktují a označeni písmenem F. Fluktující hráč smí odehrát za oddíl pouze polovinu mistrovských utkání. Je-li  fluktující hráč uveden na soupisce a do utkání nezasáhne, bere se to, jako jeden start. Poměr fluktujících hráčů může být max. 50:50. V zápise nesmí být nikdy uvedeno více fluktujících hráčů než kmenových.

  • VV ONSK se bude v nejbližší době zabývat tímto problémem, proto doporučuji stavět pouze hráče, které máte orazítkované na soupisce.

 

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 2x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _2x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _3x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

 

Výsledky:

 

V.kolo _I.třída

TJ Plazy "B"  4:3  TJ Sokol Bradlec  

Helada Kolomuty "A"  6:1  NK Bakov "A"

Jizerní Vtelno "A"  5:2 Jičín "A"

TJ Hrdlořezy - Důl 1:6  SK Hlavenec "A"

 

V.kolo   II.třída

Jičín-Mladějov "B"  0:7  TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

Sokol Libáň 4:3  NK Boseň  

NK Benátky 4:3 Sokol Semčice

 

V.kolo   III.třída

Sokol Brodce  5:1 Helada Kolomuty "B"

TJ Hrdlořezy-Důl "B"  1:5  Jizerní Vtelno "B"

NK Hlavenec "B" 1:5 Ranč Dobrovice

 

Aktuální tabulky naleznete v liště !