Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 07/2010

21. 6. 2010

Zpráva STK 07/2010

  • STK vyhovuje požadavku oddílu Jičín-Mladějov „A“  ohledně odložení  4 utkání „jarního“ kola. Jedná se o utkání Jičín-Mladějov „A“  - Hrdlořezy Důl „A“ , SK Nohejbal Hlavenec „A“  - Jičín-Mladějov „A“, Sokol Bradlec - Jičín-Mladějov „A“, NK Bakov - Jičín-Mladějov „A“. Všechna utkání musí být dohrány do konce měsíce srpna, jinak je bude STK kontumovat v neprospěch oddílu Jičín-Mladějov „A“.
  • STK žádá vedoucího oddílu NK Bakov, aby odeslal zápis z utkání IV. Kola mezi  NK Bakov – Plazy „B“

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _3x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _3x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

Výsledky:

VII.kolo   I.třída

Helada Kolomuty "A" 5:2 TJ Sokol Bradlec

Jizerní Vtelno "A"  3:4  TJ Plazy "B"

TJ Hrdlořezy - Důl  3:4 NK Bakov "A"

SK Hlavenec "A" -:-  Jičín "A" odl.

1.   TJ Plazy B                                    6  6   0   27:15  12

2.   SK Jizerní Vtelno                       7   5  2    34:15  10

3.   SK Helada Kolomuty                7   5   2   33:16  10

4.   TJ Sokol Bradlec                       7   3   4   21:28   6

5.   SK Hlavenec                              6   2   4   20:22   4

6.   Jičín-Mladějov                          5   2   3    15:20  4

7.   NK Sokol Bakov nad Jizerou   6   2   4   15:27   4

8.   TJ Hrdlořezy-Důl                       6   0   6  10:32   0

VII.kolo   II.třída

TJ Sokol Mn. Hradiště "B"  5:2 Sokol Libáň

NK Benátky  6:1  Jičín-Mladějov "B"

Sokol Semčice  4:3  NK Boseň

 

1.   Sokol Semčice                      7  5  2   33:16   10

2.   NK Benátky                          7  5  2   28:21   10

3.   NK Boseň                             7  4  3   29:20   8

4.   TJ Sokol Mn. Hradiště B     7  4  3   28:21   8

5.   TJ Sokol Libáň                    7  2  5   16:33   4

6.   Jičín-Mladějov B                 7  1  6   13:36   2

 

VII.kolo   III.třída

NK Hlavenec "B"  4:2  Helada Kolomuty "B"

TJ Hrdlořezy-Důl "B" 1:5  Sokol Brodce

Jizerní Vtelno "B"  1:5 Ranč Dobrovice

 

1.   Ranč Dobrovice                  7  6  0  1   32:10   12

2.   SK Jizerní Vtelno B           7  6  0  1   31:11   12

3.   TJ Sokol Brodce                7  4  0  3   24:18   8

4.   TJ Hrdlořezy-Důl B          7  3  0  4   18:24   6

5.   SK Helada Kolomuty B    7  1  0  6   14:29   2

6.   SK Hlavenec B                 7  1  0  6   8:35   2

Za STK

Ďurček Josef

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA