Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 08/2010

21. 6. 2010

Zpráva STK 08/2010

  • STK vyhovuje požadavku oddílu Sokol Brodce  ohledně odložení  utkání 9/26 Sokol Brodce – Ranč Dobrovice . Nový termín je 3.srpna od 16:30 hod. Jelikož se jedná o odložení delší než 3 týdny, tak utkání musí být bezpodmíněčně odehráno do tohoto termínu, jinak je bude STK kontumovat utkání v neprospěch oddílu Sokol Brodce.

Pokuta:

  • STK trestá oddíl SK Helada Kolomuty „B“ pokutou 50,- Kč za špatně vyplněný zápis č. 8/22 mezi SK Helada Kolomuty „B“ – Jizerní Vtelno „B“.

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _4x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _3x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

Výsledky:                                                     I.třída - VIII.kolo

Helada Kolomuty "A" 5:2 TJ Sokol Bradlec

Jizerní Vtelno "A"  3:4  TJ Plazy "B"

TJ Hrdlořezy - Důl  3:4 NK Bakov "A"

SK Hlavenec "A" -:-  Jičín "A" odl.

Tabulka
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     TJ Plazy B     8   7   0   1   36:20   14  
 
  2.     SK Jizerní Vtelno     8   6   0   2   38:18   12  
 
  3.     SK Helada Kolomuty     8   5   0   3   36:20   10  
 
  4.     SK Hlavenec     7   3   0   4   25:24   6  
 
  5.     TJ Sokol Bradlec     7   3   0   4   21:28   6  
 
  6.     NK Sokol Bakov nad Jizerou     8   3   0   5   21:35   6  
 
  7.     Jičín-Mladějov     5   2   0   3   15:20   4  
 
  8.     TJ Hrdlořezy-Důl     7   0   0   7   11:38   0

                                                                 II.třída - VIII.kolo

TJ Sokol Mn. Hradiště "B" 3:4  Sokol Semčice

Jičín-Mladějov "B"  1:6  Sokol Libáň

NK Boseň 5:2  NK Benátky

Tabulka
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     Sokol Semčice     8   6   0   2   37:19   12  
 
  2.     NK Boseň     8   5   0   3   34:22   10  
 
  3.     NK Benátky     8   5   0   3   30:26   10  
 
  4.     TJ Sokol Mn. Hradiště B web >   8   4   0   4   31:25   8  
 
  5.     TJ Sokol Libáň     8   3   0   5   22:34   6  
 
  6.     Jičín-Mladějov B     8   1   0   7   14:42   2

III.třída - VIII.kolo

Helada Kolomuty "B" 1:5  Jizerní Vtelno "B"

Sokol Brodce  5:1  NK Hlavenec "B"

Ranč Dobrovice  6:0  TJ Hrdlořezy-Důl "B"

Tabulka
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     Ranč Dobrovice     8   7   0   1   38:10   14  
 
  2.     SK Jizerní Vtelno B     8   7   0   1   36:12   14  
 
  3.     TJ Sokol Brodce     8   5   0   3   29:19   10  
 
  4.     TJ Hrdlořezy-Důl B     9   3   0   6   20:34   6  
 
  5.     SK Helada Kolomuty B     9   2   0   7   18:36   4  
 
  6.     SK Hlavenec B     8   1   0   7   9:39   2