Zpráva STK 08/2010
Zpráva STK 08/2010
- STK vyhovuje požadavku oddílu Sokol Brodce ohledně odložení utkání 9/26 Sokol Brodce – Ranč Dobrovice . Nový termín je 3.srpna od 16:30 hod. Jelikož se jedná o odložení delší než 3 týdny, tak utkání musí být bezpodmíněčně odehráno do tohoto termínu, jinak je bude STK kontumovat utkání v neprospěch oddílu Sokol Brodce.
Pokuta:
- STK trestá oddíl SK Helada Kolomuty „B“ pokutou 50,- Kč za špatně vyplněný zápis č. 8/22 mezi SK Helada Kolomuty „B“ – Jizerní Vtelno „B“.
Fluktuace:
SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 3x
SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 3x
SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk č.reg. 143 _4x
Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk č.reg. 5 _3x
Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x
Výsledky: I.třída - VIII.kolo
Helada Kolomuty "A" 5:2 TJ Sokol Bradlec
Jizerní Vtelno "A" 3:4 TJ Plazy "B"
TJ Hrdlořezy - Důl 3:4 NK Bakov "A"
SK Hlavenec "A" -:- Jičín "A" odl.
Tabulka | |||||||||||||||||
# | Tým | Web | Z | V | R | P | Skóre | B | |||||||||
1. | TJ Plazy B | 8 | 7 | 0 | 1 | 36:20 | 14 | ||||||||||
2. | SK Jizerní Vtelno | 8 | 6 | 0 | 2 | 38:18 | 12 | ||||||||||
3. | SK Helada Kolomuty | 8 | 5 | 0 | 3 | 36:20 | 10 | ||||||||||
4. | SK Hlavenec | 7 | 3 | 0 | 4 | 25:24 | 6 | ||||||||||
5. | TJ Sokol Bradlec | 7 | 3 | 0 | 4 | 21:28 | 6 | ||||||||||
6. | NK Sokol Bakov nad Jizerou | 8 | 3 | 0 | 5 | 21:35 | 6 | ||||||||||
7. | Jičín-Mladějov | 5 | 2 | 0 | 3 | 15:20 | 4 | ||||||||||
8. | TJ Hrdlořezy-Důl | 7 | 0 | 0 | 7 | 11:38 | 0 |
II.třída - VIII.kolo
TJ Sokol Mn. Hradiště "B" 3:4 Sokol Semčice
Jičín-Mladějov "B" 1:6 Sokol Libáň
NK Boseň 5:2 NK Benátky
Tabulka | |||||||||||||||||
# | Tým | Web | Z | V | R | P | Skóre | B | |||||||||
1. | Sokol Semčice | 8 | 6 | 0 | 2 | 37:19 | 12 | ||||||||||
2. | NK Boseň | 8 | 5 | 0 | 3 | 34:22 | 10 | ||||||||||
3. | NK Benátky | 8 | 5 | 0 | 3 | 30:26 | 10 | ||||||||||
4. | TJ Sokol Mn. Hradiště B | web > | 8 | 4 | 0 | 4 | 31:25 | 8 | |||||||||
5. | TJ Sokol Libáň | 8 | 3 | 0 | 5 | 22:34 | 6 | ||||||||||
6. | Jičín-Mladějov B | 8 | 1 | 0 | 7 | 14:42 | 2 |
III.třída - VIII.kolo
Helada Kolomuty "B" 1:5 Jizerní Vtelno "B"
Sokol Brodce 5:1 NK Hlavenec "B"
Ranč Dobrovice 6:0 TJ Hrdlořezy-Důl "B"
Tabulka | |||||||||||||||||
# | Tým | Web | Z | V | R | P | Skóre | B | |||||||||
1. | Ranč Dobrovice | 8 | 7 | 0 | 1 | 38:10 | 14 | ||||||||||
2. | SK Jizerní Vtelno B | 8 | 7 | 0 | 1 | 36:12 | 14 | ||||||||||
3. | TJ Sokol Brodce | 8 | 5 | 0 | 3 | 29:19 | 10 | ||||||||||
4. | TJ Hrdlořezy-Důl B | 9 | 3 | 0 | 6 | 20:34 | 6 | ||||||||||
5. | SK Helada Kolomuty B | 9 | 2 | 0 | 7 | 18:36 | 4 | ||||||||||
6. | SK Hlavenec B | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:39 | 2 |