Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 11/2010

30. 8. 2010

Zpráva STK 11/2010

Kvalifikace KS 2011: 

  • Na KNS byla poslána a schválena předběžná přihláška na účast v kvalifikaci o KS 2011 oddílu Jizerní Vtelno „A“. Oddíl TJ Plazy „B“ účast odmítl. Kvalifikace se bude konat ve Vrdech u Čáslavi.

Pokuta: 

  • STK uděluje pokutu 50,- Kč za neodeslání zápisu 10/37_TJ Sokol Bradlec - Bakov z X.kola oddílu TJ Sokol Bradlec.
  • STK uděluje pokutu 50,- Kč za neodeslání zápisu 10/40_ TJ Hrdlořezy Důl „A“Jizerní Vtelno „A“ z X.kola oddílu TJ Hrdlořezy Důl.

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 3x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 4x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _4x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _4x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

Jičín-Mladějov „B“ – Josef Malý č.reg. 4 _1x

NK Hlavenec „A“ – Pavel Šnajdr č.reg. 35 _1x

NK Hlavenec „A“ – Luděk Kvapilk  č.reg. 40_1x

 

Výsledky:

I.třída

Utkání 10. kola
  Út 24.08. 16:30   Hrdlořezy-Důl - J. Vtelno   1:6   více >  
 
  St 25.08. 16:30   Bradlec - NK Bakov   výsledek   více >  
 
  Čt 26.08. 16:30   Hlavenec - Kolomuty   4:3   více >  
 
  Čt 26.08. 16:30   Jičín-Mladějov - Plazy B   0:7   více >  
 
 
Tabulka
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     TJ Plazy B     10   9   0   1   47:23   18  
 
  2.     SK J. Vtelno     10   8   0   2   49:21   16  
 
  3.     SK Helada Kolomuty     10   5   0   5   42:28   10  
 
  4.     SK Hlavenec     9   4   0   5   32:31   8  
 
  5.     Jičín-Mladějov     9   4   0   5   27:36   8  
 
  6.     TJ Sokol Bradlec     9   4   0   5   27:36   8  
 
  7.     NK Sokol Bakov
    9   3   0   6   24:39   6  
 
  8.     TJ Hrdlořezy-Důl     10   1   0   9   18:52   2

II.třída

  • Program dalších zápasů:

8.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

play off-1_ Sokol Semčice -:- TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

play off-2_ NK Benátky -:- NK Boseň

7.9.   play out-1.utkání_ Jičín-Mladějov "B" -:- Sokol Libáň

III.třída

7.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

play off-1_ Jizerní Vtelno "B" -:- TJ Hrdlořezy-Důl "B"

play off-2_ Ranč Dobrovice -:- Sokol Brodce

play out-1.utkání_ NK Hlavenec "B" -:- Helada Kolomuty "B"

Za STK

Ďurček Josef

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA