Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 13/2010

13. 9. 2010

Zpráva STK 13/2010

  • STK povoluje změnu termínu utkání č.12/48 mezi SK Hlavenec “ A“ – TJ Hrdlořezy Důl “ A“ z důvodu kolize úterního zápasu play out III. třídy. Zápas musí být odehrán nejpozději do 30.9.!!
  • STK povoluje změnu termínu utkání č.13/50 mezi TJ Hrdlořezy Důl “ A“ – Jičín – Mladějov  “ A“ na čtvrtek 16.9. od 16:00 hod.

Pokuta:

STK uděluje pokutu 50,- oddílu TJ Sokol Bradlec za neodeslání zápisu č. 12/45 TJ Sokol Bradlec – TJ Plazy.

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 6x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 5x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _5x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _4x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

Jičín-Mladějov „B“ – Josef Malý č.reg. 4 _2x

Jičín-Mladějov „B“ – Jaroslav  Hlaváček č.reg. 7 _1x

NK Hlavenec „A“ – Pavel Šnajdr č.reg. 35 _2x

NK Hlavenec „A“ – Luděk Kvapil  č.reg. 40_1x

Výsledky:

I.třída

XII.kolo 7.-9.9.

TJ Sokol Bradlec  -:-  TJ Plazy "B"

NK Bakov "A"  2:5 Helada Kolomuty "A"

Jičín "A"  0:7  Jizerní Vtelno "A"

SK Hlavenec "A"  -:- TJ Hrdlořezy - Důl  odl.

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Plazy "B"

11

10

1

52:25

20

2.

Jizerní Vtelno "A"

12

10

2

60:24

20

3.

SK Helada Kolomuty "A"

12

7

5

51:33

14

4.

SK Hlavenec  "A"

11

5

6

41:36

10

5.

Sokol Bradlec

11

4

7

33:44

8

6.

Jičín - Mladějov  "A"

12

4

8

31:53

8

7. NK Bakov "A" 12 4 8 32:52 8

8.

TJ Hrdlořezy - Důl  "A" 11

2

9

22:55

4

II.třída

play off-1_ Sokol Semčice 4:3 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

play off-2_ NK Benátky 5:2 NK Boseň

7.9. play out-1.utkání_ Jičín-Mladějov "B" 1:6 Sokol Libáň

 

22.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

play off-finále_ Sokol Semčice  -:- NK Benátky

play off-o 3.místo_ NK Boseň -:- TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

play out-2.utkání_Sokol Libáň -:- Jičín-Mladějov "B"

 

III.třída

play off-1_ Jizerní Vtelno "B" 5:1  TJ Hrdlořezy-Důl "B"

play off-2_ Ranč Dobrovice 4:2 Sokol Brodce

play out-1.utkání_ NK Hlavenec "B" 4:2  Helada Kolomuty "B"

 

21.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

play off-finále_ Jizerní Vtelno "B" -:- Ranč Dobrovice

play off-o 3.místo_ Sokol Brodce -:- TJ Hrdlořezy-Důl "B"

play out-2.utkání_ Helada Kolomuty "B" -:- NK Hlavenec "B"

Za STK

Ďurček Josef