Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 15/2010

27. 9. 2010

Zpráva STK 15/2010

Info:

Z rozpisu I. třídy ještě chybí odehrát utkání č.12/48 NK Hlavenec „A“ – TJ Hrdlořezy Důl „A“. (30.9. od 16:00 hod.) Kvalifikace o KS 2011 ve Vrdech u Čáslavi se zúčastní oddíl Jizerní Vtelno. Bez ohledu na výsledek zbývajícího odloženého utkání do II. třídy pro rok 2010 sestupuje oddíl NK Bakov nad Jizerou. (vzájemné zápasy níže)

II. třída byla komplet dohraná a výsledky jsou níže.

Ze zápasů III. třídy zbývá odehrát  odvetné utkání play out mezi SK Helada Kolomuty „B“ a NK Hlavenec „B“. (26.9. od 13:00 hod_první utkání NK Hlavenec „B“ - SK Helada Kolomuty „B“  4:2) Konečná tabulka bude aktualizována po nahlášení všech výsledků OP. Do II.třídy pro rok 2011 postupuje oddíl Jizerní Vtelno „B“.

Pokuta:

STK uděluje pokutu 50,- oddílu Bakov nad Jizerou za neodeslání zápisu č. 14/55  Bakov -TJ Hrdlořezy Důl „A“

Fluktuace:

SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 6x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 7x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk  č.reg. 143 _5x

SK Jizerní Vtelno „B“ – Martin Šulc  č.reg. 207 _1x

Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk  č.reg. 5 _4x

Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x

Jičín-Mladějov „B“ – Josef Malý č.reg. 4 _2x

Jičín-Mladějov „B“ – Jaroslav  Hlaváček č.reg. 7 _1x

NK Hlavenec „A“ – Pavel Šnajdr č.reg. 35 _2x

NK Hlavenec „A“ – Luděk Kvapil  č.reg. 40_1x

Výsledky:

I.třída

XIV.kolo 22.-23.9.

TJ Sokol Bradlec 3:4 Helada Kolomuty "A"

TJ Plazy "B"  5:2 Jizerní Vtelno "A"

NK Bakov "A"  3:4  TJ Hrdlořezy - Důl

Jičín "A" 4:3  SK Hlavenec "A"

Pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Plazy "B"

14

13

1

66:32

26

2.

Jizerní Vtelno "A"

14

11

3

68:30

22

3.

SK Helada Kolomuty "A"

14

8

6

58:40

16

4.

SK Hlavenec  "A"

13

6

7

48:43

12

5.

Jičín - Mladějov  "A"

14

5

9

37:61

10

6.

TJ Hrdlořezy - Důl  "A"

13

4

9

31:60

8

7. Sokol Bradlec 14 4 10 36:62 8

8.

NK Bakov 14

4

10

36:62

8

 

TJ Hrdlořezy Důl - Sokol Bradlec    zápasy_3:4/ 4:3 (7:7)-sety_7:9/ 8:6 (15:15) -míče_140:140/ 127:119 (267:259)

NK Bakov - TJ Hrdlořezy Důl   zápasy_3:4/ 4:3 (7:7) -sety_8:7/ 9:9 (16:17)

Sokol Bradlec - NK Bakov  zápasy_5:2/ 3:4 (8:6)

II.třída

play off/ out 

play off-finále_ Sokol Semčice  4:3 NK Benátky

play off-o 3.místo_ NK Boseň 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

play out-2.utkání_Sokol Libáň 6:1 Jičín-Mladějov "B"

Konečné pořadí:

1.    Sokol Semčice_pro rok 2011 postup do I.třídy OP

2.    NK Benátky

3.    TJ Sokol Mnichovo Hradiště

4.    NK Boseň

5.    Sokol Libáň

6.    Jičín-Mladějov „B“_pro rok 2011 sestup do III. třídy

III.třída

play off/ out 

play off-finále_ Jizerní Vtelno "B" 4:2 Ranč Dobrovice

play off-o 3.místo_ Sokol Brodce 4:2 TJ Hrdlořezy-Důl "B"

play out-2.utkání_ Helada Kolomuty "B" -:- NK Hlavenec "B" odl. 26.9. od13:00 hod.

 

Za STK

Ďurček Josef

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA