Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 16/2010

3. 10. 2010

Zpráva STK 16/2010

Výsledky kvalifikace o KS 2011

Konojedy - Veltrusy 4:5

 

1. semifinále: Veltrusy - Zvánovice 5:1

2. semifinále: Český Brod "B" - Jizerní Vtelno 5:3

finále: Veltrusy - Český Brod "B" 3:5

o 4. místo: Jizerní Vtelno -  Konojedy 5:3

Konečné pořadí turnaje:

1. Český Brod "B"

2. Veltrusy

3. Zvánovice

4. Jizerní Vtelno

5. Konojedy

 

Pokuta:

STK uděluje pokutu 50,- oddílu SK Helada Kolomuty „B“ za pozdní odeslání zápisu z utkání play out _SK Helada Kolomuty B – SK Nohejbal Hlavenec „B“

Výsledky:

SK Hlavenec – TJ Hrdlořezy- Důl  7:0

I.třída

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Plazy "B"

14

13

1

66:32

26

2.

Jizerní Vtelno "A"

14

11

3

68:30

22

3.

SK Helada Kolomuty "A"

14

8

6

58:40

16

4.

SK Hlavenec  "A"

14

7

7

52:43

14

5.

Jičín - Mladějov  "A"

14

5

9

37:61

10

6.

TJ Hrdlořezy - Důl  "A"

14

4

10

31:67

8

7. Sokol Bradlec 14 4 10 36:62 8

8.

NK Bakov 14

4

10

36:62

8

TJ Hrdlořezy Důl - Sokol Bradlec    zápasy_3:4/ 4:3 (7:7) - sety_7:9/ 8:6 (15:15) -míče_140:140/ 127:119 (267:259)

NK Bakov - TJ Hrdlořezy Důl   zápasy_3:4/ 4:3 (7:7) - sety_8:7/ 9:9 (16:17)

Sokol Bradlec - NK Bakov  zápasy_5:2/ 3:4 (8:6)

 

II.třída

play off/ out 

play off-finále_ Sokol Semčice  4:3 NK Benátky

play off-o 3.místo_ NK Boseň 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

play out-2.utkání_Sokol Libáň 6:1 Jičín-Mladějov "B" 

Konečné pořadí:

1.    Sokol Semčice_pro rok 2011 postup do I.třídy OP

2.    NK Benátky

3.    TJ Sokol Mnichovo Hradiště

4.    NK Boseň

5.    Sokol Libáň

6.    Jičín-Mladějov „B“_pro rok 2011 sestup do III. třídy

III.třída

play off/ out 

play off-finále_ Jizerní Vtelno "B" 4:2 Ranč Dobrovice

play off-o 3.místo_ Sokol Brodce 4:2 TJ Hrdlořezy-Důl "B"

play out-2.utkání_ Helada Kolomuty "B" 4:2 NK Hlavenec "B"

Helada Kolomuty "B - NK Hlavenec "B" zápasy_2:4/ 4:2 (6:6) - sety_5:9/ 8:6 (14:15)

Konečné pořadí:

1.   Jizerní Vtelno "B"_pro rok 2011 postup do II.třídy OP

2.    Ranč Dobrovice

3.    Sokol Brodce

4.    TJ Hrdlořezy-Důl "B"

5.    NK Hlavenec "B"

6.    Helada Kolomuty "B"

 

Dorost: konečné pořadí:

 

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště

2. TJ Plazy

3. TJ Slavoj Vrdy

4.-5. TJ Církvice

4.-5. Nové Strašecí

 

Mladší žáci konečné pořadí:

 

1. TJ Slavoj Český Brod

2. VHS Šacung Benešov 1947

3. Sokol Stratov

4. TJ Plazy

5. SK Hlavenec

6. -7. TJ Lokomotiva Nymburk

6. -7. SK Zaječov

Starší žáci konečné pořadí:

 

1. TJ Slavoj Český Brod

2. Sokol Stratov

3. VHS Šacung Benešov 1947

4. Sokol Slaný

5. TJ Spartak Čelákovice

6. TJ Plazy

7. SK Zaječov

8. SK Hlavenec

9. TJ Lokomotiva Nymburk

 

Mladší žáci konečné pořadí:

 

1. TJ Slavoj Český Brod

2. VHS Šacung Benešov 1947

3. Sokol Stratov

4. TJ Plazy

5. SK Hlavenec

6. -7. TJ Lokomotiva Nymburk

6. -7. SK Zaječov

 

 

Za STK Ďurček Josef

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA