Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 2/2010

10. 5. 2010

Zpráva STK 02/2010

Informace:    Na žádost SK Nohejbal Hlavenec povoluje STK přesun hráče Pavel Šnajdr č.r. 35 z týmu SK Nohejbal Hlavenec A do SK Nohejbal Hlavenec B a hráče Josef Blahna č.r. 193 z SK Nohejbal Hlavenec B do SK Nohejbal Hlavenec A.

Hráč Josef Blahna odehrál za SK Nohejbal Hlavenec B 2 utkání, a STK se rozhodla kontumovat zápasy kde nastoupil p. Blahna ve prospěch soupeře. Jedná se o utkání TJ Hrdlořezy-Důl B - SK Nohejbal Hlavenec B nový výsledek utkání 5:1 (sety 11:2, míče 124:55) a SK Helada Kolomuty B - SK Nohejbal Hlavenec B nový výsledek 6:0 (sety 12:1, míče 126:49)

Oba hráči mohou nastoupit ve III. kole soutěží.

Pokuty:   STK uděluje pokutu 50,- oddílu SK Helada Kolomuty B za pozdní odeslání zápisu z utkání č.2/4_SK Helada Kolomuty B – SK Nohejbal Hlavenec B.

Fluktuace:   SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 1x

 Výsledky:

I.třída_2.kolo

TJ Sokol Bradlec -:- Jizerní Vtelno "A" odl. 26.5.

TJ Hrdlořezy - Důl  2:5  Helada Kolomuty "A"

SK Hlavenec "A"  -:-   TJ Plazy "B" odl. 18.5.

Jičín "A"  -:-  NK Bakov "A"  přerušeno za stavu 2:2

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Plazy "B"

1

1

0

6:1

2

2.

SK Hlavenec "A"

1

1

0

6:1

2

3.

Helada Kolomuty "A"

2

1

1

8:6

2

4.

Jizerní Vtelno "A"

1

1

0

4:3

2

5.

Jičín "A"

-

-

-

-:-

-

6.

Sokol Bradlec

-

-

-

-:-

-

7. NK Bakov "A" 1 0 1 1:6 0

8.

TJ Hrdlořezy - Důl  "A" 2

0

2

3:11

0

 Na žádost SK Helada Kolomuty A STK povoluje přeložení utkání 6/24 TJ Plazy B – SK Helada Kolomuty A z 3.6.2010 na 28.5.2010 od 16:30 hod.

 II.třída_2.kolo

 Sokol Libáň 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

Jičín-Mladějov "B" 7:0 NK Benátky

NK Boseň  4:3   Sokol Semčice

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

NK Boseň

2

2

0

10:4

4

2.

Sokol Semčice

2

1

1

10:4

2

3.

Jičín-Mladějov "B"

2

1

1

7:7

2

4.

TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

2

1

1

7:7

2

5.

NK Benátky

2

1

1

5:9

2

6. Sokol Libáň 2 0 2 3:11 0

 III.třída_2.kolo

Helada Kolomuty "B" 6:0  NK Hlavenec "B"

Sokol Brodce  4:2 TJ Hrdlořezy-Důl "B"

Ranč Dobrovice 1:5  Jizerní Vtelno "B"

pořadí

tým

zápasy

výhry

remízi

prohry

skóre

body

1.

Jizerní Vtelno "B"

2

2

0

0

9:3

4

2.

Ranč Dobrovice

2 1

0

1

7:5

2

3.

TJ Hrdlořezy-Důl "B" 

2 1

0

1

7:5

2

4.

Sokol Brodce

2 1

0

1

6:6

2
5.

Helada Kolomuty "B"

2 1

0

1

6:6

2

6.

NK Hlavenec "B"

2 0

0

2

1:11

0

Za STK

Ďurček Josef

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA