Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva VV ONS MB 2010/02

17. 2. 2010

Zpráva 02/2010 VV ONS Mladá Boleslav

·         Registrace oddílu_stanovisko ČNS je jednoznačné a sice: „Oddíly, které nesplnily registraci a neuhradily jednorázový poplatek za registraci na účet ČNS, nesmí nastoupit do žádné soutěže pořádané ČNS, vyjma přidružených oddílů (členů).“ Společná soutěž registrovaných a neregistrovaných oddílů nepřipadá v úvahu, protože by se tím porušily stanovy a pravidla ČNS.

Jelikož se do dnešního dne registrovali pouze Semčice, Jizerní Vtelno, Plazy a Mnichovo Hradiště (poslední dva oddíly měli registraci splněnou díky A týmu ve vyšší soutěži) rozhodl se VV ONS v Mladé Boleslavi upravit podmínky startu oddílů ve vlastní soutěži dle svého uvážení, viz. závěry Valné hromady ČNS ze dne 19.12.2009 konané v Praze. VV zachovává stejný statut soutěží, jako tomu bylo v ročníku 2009. Nebude rozlišovat oddíly registrované/ neregistrované u ČNS. Samotná registrace oddílu je tedy čistě v uvážení samotného oddílu.

Pojede-li vítěz ONS na kvalifikaci, musí splňovat podmínky KNS! (registrace oddílu, uhrazené licenční poplatky hráčů dle pravidel KNS)

  • Registrace hráčů_ONS MB má již zaveden systém registrací hráčů, na němž se nic měnit nebude. VV se rozhodl, že nebude zavádět takzvané „roční licenční poplatky hráčů“.
  • Dotace od ČNS_na Valné hromadě se rozhodlo, že ČNS nebude již finančně dotovat KNS/ONS a jednotlivé složky se musí spolehnout na jiné zdroje financování. Těmi jsou příjmy ze startovného či zavedení licenčních poplatků za jednotlivé hráče na soupisce. VV rozhodl, že zachová stávající systém startovného, který se v případě potřeby (příjmy/výdaje) upraví.

 

·         Schválené přestupy_

Keller Jiří z TJ Sokol Mnichovo Hradiště do TJ Sokol Bradlec

Dlouhý Petr z TJ Sokol Mnichovo Hradiště do TJ Sokol Bradlec

K úplnému dokončení přestupů chybí uhradit poplatek 200,- na účet ONS  Nové registrace hráčů budou předány vedoucímu oddílu na březnovém aktivu. Poplatek bude též uhrazen na aktivu.

Přílohou této zprávy je přihláška a soupiska družstva do soutěží pro rok 2010. Na soupisce družstva je nová kolonka H/F což znamená hostování či fluktuant. Prosím o případné vyplňování těchto kolonek.  Soupisky a přihlášky musí být nejpozději do 5.3. 2010 na OV ČSTV MB.

Kdo již poslal přihlášku ve starém provedení nemusí již ji posílat znovu.

Schůze bude 9.3. 2010 v 15.30 hod. na OV ČSTV MB v Táborské ulici.

Program schůze: registrace oddílů, soutěže na rok 2010, finance