Jdi na obsah Jdi na menu
 


(111)Tabulka, rozpis utkání a výsledky_2011.

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Sokol Mn. Hradiste "B"

12

10

2

64:20

20

2.

NK Benátky nad Jizerou

12

9

3

47:37

18

3.

Sokol Libáň

12

8

4

49:35

16

4.

NK Jizerní Vtelno  "B"

12

8

4

49:35

16

5.

Agro Jičín

12

4

8

36:48

8

6.

NK Boseň

12

3

9

28:46

6

7. Sokol Bradlec 12 0 12 21:63 0

Hrací den je středa.

Vyjímku má TJ Sokol Mn. Hradiště "B" které hraje  domácí všechna utkání v úterý. Agro Jičín  odehraje všechna utkání na hřištích soupeřů. Pokud je uveden v rozpise jako domácí oddíl, tak má za povinnost udělat zápis, a nasazovat hráče k utkání jako by hrál doma.

 

I.kolo 27.4.

Sokol Bradlec  0:7 Sokol Mn. Hradiště  "B"

NK Jizerní Vtelno  "B"  3:4  NK Benátky nad Jizerou

NK Boseň  -:-  volno

Sokol Libáň  5:2 Agro Jičín

II.kolo 3.- 4.5.

Sokol Mn. Hradiště  "B"  5:2  Agro Jičín

volno  -:-  Sokol Libáň

NK Benátky nad Jizerou  5:2 NK Boseň

Sokol Bradlec  2:5  NK Jizerní Vtelno  "B" 

III.kolo 11.5.

NK Jizerní Vtelno  "B" 4:3 Sokol Mn. Hradiště  "B"

NK Boseň 4:3 Sokol Bradlec 

Sokol Libáň 2:5 NK Benátky nad Jizerou

Agro Jičín  -:-  volno

IV.kolo 18.5.

Sokol Mn. Hradiště  "B"  -:- volno

NK Benátky nad Jizerou 5:2 Agro Jičín 

Sokol Bradlec  2:5  Sokol Libáň

NK Jizerní Vtelno  "B"  7:0  NK Boseň

V.kolo 25.5.

NK Boseň  1:6 Sokol Mn. Hradiště  "B"

Sokol Libáň  5:2  NK Jizerní Vtelno  "B"

Agro Jičín 4:3 Sokol Bradlec

volno  -:-  NK Benátky nad Jizerou

VI.kolo 31.5.-1.6.

Sokol Mn. Hradiště  "B" 7:0 NK Benátky nad Jizerou

Sokol Bradlec  -:-  volno

NK Jizerní Vtelno  "B" 4:3  Agro Jičín 

NK Boseň  3:4 Sokol Libáň

VII.kolo 8.6.

Sokol Libáň 5:2 Sokol Mn. Hradiště  "B"

Agro Jičín  4:3 NK Boseň

volno  -:- NK Jizerní Vtelno  "B"

NK Benátky nad Jizerou  5:2  Sokol Bradlec

VIII.kolo 14.-15.6.

Sokol Mn. Hradiště  "B" 7:0 Sokol Bradlec

NK Benátky nad Jizerou  1:6 NK Jizerní Vtelno  "B"

volno  -:-  NK Boseň

Agro Jičín  3:4 Sokol Libáň

IX.kolo 21-22.6.

Agro Jičín 2:5 Sokol Mn. Hradiště  "B"

Sokol Libáň  -:- volno

NK Boseň  1:6  NK Benátky nad Jizerou

NK Jizerní Vtelno  "B" 6:1  Sokol Bradlec

X.kolo 28.-29.6.

Sokol Mn. Hradiště  "B" 6:1 NK Jizerní Vtelno  "B"

Sokol Bradlec  2:5  NK Boseň

NK Benátky nad Jizerou   4:3 Sokol Libáň

volno  -:-  Agro Jičín

XI.kolo 31.8.

volno   -:- Sokol Mn. Hradiště  "B"

Agro Jičín   3:4 NK Benátky nad Jizerou

Sokol Libáň  5:2  Sokol Bradlec

NK Boseň  3:4 NK Jizerní Vtelno  "B"

XII.kolo 6.-8.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

Sokol Mn. Hradiště  "B" 7:0  NK Boseň

NK Jizerní Vtelno  "B" 5:2 Sokol Libáň

Sokol Bradlec  3:4 Agro Jičín 

NK Benátky nad Jizerou  -:-  volno

XIII.kolo 14.9._ZAČÁTKY UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

NK Benátky nad Jizerou 2:5  Sokol Mn. Hradiště  "B"

volno  -:- Sokol Bradlec

Agro Jičín 5:2 NK Jizerní Vtelno  "B"

 Sokol Libáň 6:1 NK Boseň

XIV.kolo 20.-21.9._ZAČÁTKY  UTKÁNÍ JSOU OD 16:00!!

Sokol Mn. Hradiště  "B" 4:3  Sokol Libáň

NK Boseň 5:2 Agro Jičín

NK Jizerní Vtelno  "B" -:-  volno

Sokol Bradlec   1:6 NK Benátky nad Jizerou

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA