Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 04/2011

22. 5. 2011

 

 

Zpráva STK 04/2011

    STK povoluje odložení utkání č. 5/14 mezi Sokol Semčice „B“ a Sokol Brodce.  STK prosí o nahlášení náhradního termínu. Poslední možný termín je 12.6.2011.

    STK povoluje odložení utkání č. 4/14 mezi NK Benátky a Agro Jičín.  Náhradní termín je 26.5.2011 od 16.30 hod.

Pokuta:

·               STK uděluje pokutu oddílu SK Helada Kolomuty „B“ 200,-Kč za neodeslání zápisu z utkání 4/12 mezi SK Helada Kolomuty „B“ a Sokol Semčice „B“. STK prosí o zaslání zápisu!!

Informace:

·              Na březnovém aktivu oddílů padla otázka: „ Zda je možné brát v singlu podání soupeře z voleje.“ Většina zúčastněných se vyjádřila proti a tak musí mezi úderem soupeřem následovat dopad……omlouvám se, ale zapomněl jsem to zahrnout do zprávy ONS. Prosím všechny, aby to respektovali a v příloze zasílám již doplněné pravidlo.

Fluktuace:

Ondřej Kašpárek_č.r. 65_Jizerní Vtelno_3x

Radek Břicháček_č.r. 67_Jizerní Vtelno_1x

Matěj Huk_č.r. 142_Jizerní Vtelno_1x

Radovan Huk_č.r. 143_Jizerní Vtelno_1x

Luděk Kvapil_č.r. 192_NK Hlavenec_1x

ýsledky:

I.třída

IV.kolo

SK Helada Kolomuty "A"  0:7 Sokol Semčice  "A

SK Nohejbal Hlavenec  "A"  6:1 SK Jizerní Vtelno "A"

TJ Plazy "B"  5:2  NK Bakov nad Jizerou

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Sokol Semčice  "A"

4

4

0

21:7

8

2.

SK Nohejbal Hlavenec  "A"

4

3

1

21:7

6

3.

TJ Plazy "B"

4

3

1

18:10

6

4.

SK Jizerní Vtelno "A"

4

1

3

11:17

2

5.

NK Bakov nad Jizerou

4

1

3

8:20

2

6.

SK Helada Kolomuty "A"

4

0

4

5:23

0

 

 

II.třída

IV.kolo

Sokol Mn. Hradiště  "B"  -:- volno

NK Benátky nad Jizerou -:-  Agro Jičín odl.26.5.2011od 16:30hod

Sokol Bradlec  2:5  Sokol Libáň

NK Jizerní Vtelno  "B"  7:0  NK Boseň

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

NK Jizerní Vtelno  "B"

4

3

1

19:9

6

2.

NK Benátky nad Jizerou

3

3

0

14:7

4

3.

Sokol Mn. Hradiště  "B"

3

2

1

15:6

4

4.

Sokol Libáň

3

2

1

12:9

2

5.

NK Boseň

3

1

0

6:15

0

6.

Agro Jičín

2

0

2

4:10

0

7. Sokol Bradlec 4 0 4 7:21 0


III. třída

IV.kolo

Ranč Dobrovice  -:- volno

Sokol Brodce  3:3 SK Nohejbal Hlavenec  "B"

SK Helada Kolomuty "B"  5:1  Sokol Semčice  "B"

 

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

remízy

prohry

skóre

body

1.

Ranč Dobrovice

3

3

0

0

17:1

6

2.

SK Nohejbal Hlavenec  "B"

3

2

1

0

13:5

5

3.

Sokol Brodce

3

1

1

1

9:9

3

4.

SK Helada Kolomuty "B"

4

1

0

3

7:17

2

5.

Sokol Semčice  "B"

3

0

0

3

2:16

0

 

za STK

Ďurček Josef