Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní soutěž 2012

13. 3. 2012

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

 SK Nohejbal Hlavenec "B"

12

10

2

57:27

20

2.

RANČ Dobrovice

12

8

4

59:25

16

3.

Sokol Brodce

12

8

4

47:37

16

4.

NK Boseň

12

7

5

50:34

14

5.

TJ Plazy "C"

12

4

8

32:52

8

6.

SK Helada Kolomuty

12

3

9

27:57

6

7.

Sokol Semčice "B"

12

2

10

22:62

4

 Hracím dnem je úterý od 16:30 hod. není-li hracím řádem stanoveno jinak.

Oddíl TJ Plazy "C" hraje svá domácí utkání ve středu.

 

 

1.kolo 24. duben

SK Helada Kolomuty 3:4 TJ Plazy "C"

RANČ Dobrovice 7:0 NK Boseň kontumačně

Sokol Brodce -:- volno

Sokol Semčice "B" 1:6  SK Nohejbal Hlavenec "B"

2.kolo 1. květen

TJ Plazy "C" 3:4  SK Nohejbal Hlavenec "B"

volno -:- Sokol Semčice "B"

NK Boseň 0:7 Sokol Brodce kontumačně

SK Helada Kolomuty 1:6 RANČ Dobrovice

3.kolo 8. květen

RANČ Dobrovice 7:0 TJ Plazy "C"

Sokol Brodce 5:2 SK Helada Kolomuty 

Sokol Semčice "B" 0:7 NK Boseň

 SK Nohejbal Hlavenec "B" -:- volno

4.kolo 15. květen

TJ Plazy "C" -:- volno

NK Boseň 3:4  SK Nohejbal Hlavenec "B"

SK Helada Kolomuty 6:1 Sokol Semčice "B"

RANČ Dobrovice 2:5 Sokol Brodce

5.kolo 22. květen

Sokol Brodce 5:2 TJ Plazy "C"

Sokol Semčice "B" 1:6 RANČ Dobrovice

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 6:1 SK Helada Kolomuty

volno -:- NK Boseň

6.kolo 29. květen

TJ Plazy "C" 2:5 NK Boseň

SK Helada Kolomuty -:- volno

RANČ Dobrovice 2:5  SK Nohejbal Hlavenec "B"

Sokol Brodce 5:2 Sokol Semčice "B"

7.kolo 5. červen

Sokol Semčice "B" 4:3 TJ Plazy "C"

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 5:2 Sokol Brodce

volno-:- RANČ Dobrovice

NK Boseň 7:0 SK Helada Kolomuty

8.kolo 12. červen

TJ Plazy "C" 6:1 SK Helada Kolomuty

NK Boseň 3:4 RANČ Dobrovice

volno -:- Sokol Brodce

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 6:1 Sokol Semčice "B"

9.kolo 19. červen

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 7:0 TJ Plazy "C"

Sokol Semčice "B" -:- volno

Sokol Brodce 4:3 NK Boseň

RANČ Dobrovice 7:0 SK Helada Kolomuty kontumačně

10.kolo 26. červen

TJ Plazy "C" 4:3 RANČ Dobrovice

SK Helada Kolomuty 4:3 Sokol Brodce

NK Boseň 6:1 Sokol Semčice "B"

volno -:-  SK Nohejbal Hlavenec "B"

11.kolo 28. srpen

volno -:- TJ Plazy "C"

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 3:4 NK Boseň

Sokol Semčice "B" 3:4 SK Helada Kolomuty

Sokol Brodce 0:7 RANČ Dobrovice

12.kolo 4. září  začátek utkání od 16:00!!

TJ Plazy "C" 3:4 Sokol Brodce

RANČ Dobrovice 3:4 Sokol Semčice "B"

SK Helada Kolomuty 3:4  SK Nohejbal Hlavenec "B"

NK Boseň -:- volno

13.kolo 11. září  začátek utkání od 16:00!!

NK Boseň 7:0 TJ Plazy "C"

volno -:- SK Helada Kolomuty

 SK Nohejbal Hlavenec "B" 2:5 RANČ Dobrovice

Sokol Semčice "B" 2:5 Sokol Brodce

14.kolo 18. září  začátek utkání od 16:00!!

TJ Plazy "C" 5:2 Sokol Semčice "B"

Sokol Brodce 2:5  SK Nohejbal Hlavenec "B" 

RANČ Dobrovice -:- volno

SK Helada Kolomuty 2:5 NK Boseň

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA