Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2013

 

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. TJ Plazy „B“ 14 13 1 72:26 26
2. TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 14 11 3 64:34 22
3. SK Jizerní Vtelno „A“ 14 8 6 62:36 16
4. S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 14 6 8 38:60 12
5. Sokol Semčice „A“
14 5 9  47:51 10
6. SK Jizerní Vtelno „B“ 14 5 9  41:57 10
7. NK Bakov nad Jizerou
14 5 9 33:70 9
8. NK Benátky nad Jizerou 14  3 11 31:67 6

 

Rozlosování Okresního přeboru. Oficiální hrací den je čtvrtek. Oddíl SK Jizerní Vtelno „B“ má hrací den pro svá domácí utkání středu. Oddíl TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ má hrací den pro svá domácí utkání úterý.

 

1.kolo_30.4.-2.5.

SK Jizerní Vtelno „A“ 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“

NK Bakov nad Jizerou 7:0 NK Benátky nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 2:5 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

TJ Plazy „B“ 4:3 Sokol Semčice „A“

 

2.kolo_8.-9.5.

NK Benátky nad Jizerou 2:5 SK Jizerní Vtelno „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 NK Bakov nad Jizerou 

Sokol Semčice „A“ 3:4TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 TJ Plazy „B“ 

 

3.kolo_14.-16.5.

SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

NK Bakov nad Jizerou 4:3 Sokol Semčice „A“

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“  

TJ Plazy „B“ 7:0 NK Benátky nad Jizerou

 

4.kolo_22.-23.5.

Sokol Semčice „A“ 1:6 SK Jizerní Vtelno „A“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 NK Bakov nad Jizerou 

NK Benátky nad Jizerou 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Plazy „B“ 

 

5.kolo_30.5.

SK Jizerní Vtelno „A“ 2:5 TJ Plazy „B“ 

NK Bakov nad Jizerou 0:7 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

SK Jizerní Vtelno „B“  3:4 Sokol Semčice „A“ 

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 NK Benátky nad Jizerou 

 

6.kolo_4.- 6.6.

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“  4:3 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Plazy „B“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

NK Benátky nad Jizerou 3:4 Sokol Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

 

7.kolo_11.-13.6.

SK Jizerní Vtelno „A“  6:1 NK Bakov nad Jizerou 

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 2:5 TJ Plazy „B“ 

Sokol Semčice „A“ 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

NK Benátky nad Jizerou 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

8.kolo_19.-20.6.

SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „A“

NK Benátky nad Jizerou 2:5 NK Bakov nad Jizerou 

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

Sokol Semčice „A“ 3:4 TJ Plazy „B“ 

 

9.kolo_25.-27.6.

SK Jizerní Vtelno „A“  7:0 NK Benátky nad Jizerou

NK Bakov nad Jizerou 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“  

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 6:1 Sokol Semčice „A“

TJ Plazy „B“ 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

 

10.kolo_21.-22.8.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „A“

Sokol Semčice „A“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou kon.

SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

NK Benátky nad Jizerou 0:7 TJ Plazy „B“ 

 

11.kolo_27.- 29.8.

SK Jizerní Vtelno „A“ 5:2 Sokol Semčice „A“

NK Bakov nad Jizerou 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 1:6 NK Benátky nad Jizerou

TJ Plazy „B“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

12.kolo_3.- 5.9. od 16:00 hod.

TJ Plazy „B“ 5:2 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

Sokol Semčice „A“ 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“

NK Benátky nad Jizerou  5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

 

13.kolo_12.9. od 16:00 hod.

SK Jizerní Vtelno „A“ 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

NK Bakov nad Jizerou 1:6 TJ Plazy „B“ 

Sokol Semčice „A“ 5:2 NK Benátky nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

14.kolo_18.-19.9. od 16:00 hod.

NK Bakov nad Jizerou 1:6 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Plazy „B“  6:1 TJ Sokol Mn. Hradiště „B“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 Sokol Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“  4:3 NK Benátky nad Jizerou