Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní soutěž 2013

24. 12. 2012

 

 

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. RANČ Dobrovice 14 11  3 65:31 22
2. Sokol Libáň
14 10 4 61:37 20
3. NK Boseň
14 9 5 53:45 18
4. Sokol Brodce nad Jizerou
14 7 7 52:46 14
5. TJ Plazy "C"
14 6 8 42:56 12
6. Sokol Semčice  "B"
14 5 9 48:57 10
7. SK HELADA Kolomuty 14 4 10 38:60 8
8. S.K. Nohejbal Hlavenec  "C"
14 4 10 33:65 8

 

Rozlosování Okresní soutěže. Oficiální hrací den je úterý. Oddíl TJ sokol Libáň má hrací den pro svá domácí utkání středu.

 

1.kolo_30.4.

SK Helada Kolomuty 2:5 NK Boseň

TJ Plazy „C“ 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

Ranč Dobrovice 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

Sokol Semčice „B" 1:6 Sokol Libáň 

 

2.kolo_7.5.

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 6:1 SK Helada Kolomuty

NK Boseň 5:2 TJ Plazy „C“

Sokol Semčice „B" 2:5 Ranč Dobrovice

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 4:3 TJ Sokol Libáň

 

3.kolo_14.-15.5.

SK Helada Kolomuty 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

TJ Plazy „C“ 4:3 Sokol Semčice „B"

Ranč Dobrovice 4:3 NK Boseň

TJ Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

 

4.kolo_21.5.

Sokol Semčice „B" 6:1 SK Helada Kolomuty

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 5:2 TJ Plazy „C“

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 2:5 Ranč Dobrovice

NK Boseň 3:4 TJ Sokol Libáň

 

5.kolo_28.5.

SK Helada Kolomuty 1:6 TJ Sokol Libáň

TJ Plazy „C“ 2:5 Ranč Dobrovice

Sokol Semčice „B" 3:4 NK Boseň

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 3:4 TJ Sokol Brodce nad Jizerou 

 

6.kolo_4.-5.6.

Ranč Dobrovice 7:0 SK Helada Kolomuty

TJ Sokol Libáň 4:3 TJ Plazy „C“

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 4:3 Sokol Semčice „B"

NK Boseň 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

 

7.kolo_11.6.

SK Helada Kolomuty 3:4 TJ Plazy „C“

Ranč Dobrovice 4:3 TJ Sokol Libáň

Sokol Semčice „B" 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 2:5 NK Boseň

 

8.kolo_18.6.-19.6.

NK Boseň 1:6 SK Helada Kolomuty

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 5:2 TJ Plazy „C“

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 2:5 Ranč Dobrovice

Sokol Libáň 5:2 Sokol Semčice „B"

 

9.kolo_25.-26.6.

SK Helada Kolomuty 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

TJ Plazy „C“ 3:4 NK Boseň

Ranč Dobrovice 5:2 Sokol Semčice „B"

TJ Sokol Libáň 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

 

10.kolo_20.8.

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 4:3 SK Helada Kolomuty

Sokol Semčice „B" 7:0 TJ Plazy „C“

NK Boseň 1:6 Ranč Dobrovice

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 3:4 TJ Sokol Libáň

 

11.kolo_27.-28.8.

SK Helada Kolomuty 3:4 Sokol Semčice „B"

TJ Plazy „C“ 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

Ranč Dobrovice 2:5 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

TJ Sokol Libáň 4:3 NK Boseň

 

12.kolo_3.-4.9. od 16:00 hod.

TJ Sokol Libáň 5:2 SK Helada Kolomuty

Ranč Dobrovice 5:2 TJ Plazy „C“

NK Boseň 5:2 Sokol Semčice „B"

TJ Sokol Brodce nad Jizerou 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

 

13.kolo_10.9. od 16:00 hod.

SK Helada Kolomuty 4:3 Ranč Dobrovice

TJ Plazy „C“ 5:2 TJ Sokol Libáň

Sokol Semčice „B" 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 3:4 NK Boseň

 

14.kolo_17.-18.9. od 16:00 hod.

TJ Plazy „C“ 4:3 SK Helada Kolomuty

TJ Sokol Libáň 5:2 Ranč Dobrovice

S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 1:6 Sokol Semčice „B“

NK Boseň 5:2 TJ Sokol Brodce nad Jizerou

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA