Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2014

29. 11. 2013

 

 

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. TJ Plazy „B“ 14 11 3 66:32 22

2.

Sokol Semčice "A" 14 10 4 58:40 20
3. TJ Sokol Mn. Hradiště "B" 14 10 4 60:38 20
4. SK Jizerní Vtelno "A" 14 9 5 54:44 18
5. SK Jizerní Vtelno "B" 14 7 7 54:44 14
6. Sokol Libáň 14 5 9 48:50 10
7. SK Nohejbal Hlavenec „B“ 14 4 10 38:60 8
8. NK Bakov nad Jizerou 14 0 14 14:84 0

 

Rozlosování Okresního přeboru. Oficiální hrací den je čtvrtek. Oddíl SK Jizerní Vtelno „B“ a TJ Sokol Libáň má hrací den pro svá domácí utkání středu. Oddíl TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ má hrací den pro svá domácí utkání úterý.

 

1.kolo_22.-24.4.

SK Jizerní Vtelno „A“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“ 

NK Bakov nad Jizerou 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Sokol Libáň 3:4 TJ Plazy „B“

Sokol Semčice „A“ 2:5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B 

 

2.kolo_30.4.-1.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 NK Bakov nad Jizerou 

Sokol Semčice „A“ 5:2 TJ Sokol Libáň

TJ Plazy „B“ 5:2 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

 

3.kolo_6.-8.5.

SK Jizerní Vtelno „A" 1:6 TJ Plazy „B“

NK Bakov nad Jizerou  1:6 Sokol Semčice „A“

TJ Sokol Libáň 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

 

4.kolo_14.-15.5.

Sokol Semčice „A“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Plazy „B“ 5:2 NK Bakov nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 TJ Sokol Libáň

SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

 

5.kolo_22.5.

SK Jizerní Vtelno „A“  3:4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

NK Bakov nad Jizerou  2:5 TJ Sokol Libáň

Sokol Semčice „A“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“  

TJ Plazy „B“ 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

 

6.kolo_27.-29.5.

TJ Sokol Libáň 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 2:5 Sokol Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 TJ Plazy „B“ 

 

7.kolo_4.-5.6.

SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 NK Bakov nad Jizerou 

TJ Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

Sokol Semčice „A“ 3:4 TJ Plazy „B“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

8.kolo_11.-12.6.

SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

TJ Plazy „B“ 4:3 TJ Sokol Libáň

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 1:6 Sokol Semčice „A“ 

 

9.kolo_17.-19.6.

SK Jizerní Vtelno „A“ 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

NK Bakov nad Jizerou  3:4 SK Jizerní Vtelno „B“  

TJ Sokol Libáň 3:4 Sokol Semčice „A“

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 4:3 TJ Plazy „B“

 

10.kolo_25.-26.6.

TJ Plazy „B“ 5:2 SK Jizerní Vtelno „A“

Sokol Semčice „A“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1 TJ Sokol Libáň

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

 

11.kolo_26.-28.8.

SK Jizerní Vtelno „A“ 5:2 Sokol Semčice „A“

NK Bakov nad Jizerou  0:7 TJ Plazy „B“

TJ Sokol Libáň 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

12.kolo_2.-4.9. od 16:00 hod.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Sokol Libáň 7:0 NK Bakov nad Jizerou 

SK Jizerní Vtelno „B“ 7:0 Sokol Semčice „A“

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 TJ Plazy „B“

 

13.kolo_11.9. od 16:00 hod.

SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 TJ Sokol Libáň

NK Bakov nad Jizerou 0:7 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 

Sokol Semčice „A“ 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Plazy „B“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“  

 

14.kolo_16.-18.9. od 16:00 hod.

NK Bakov nad Jizerou  0:7 SK Jizerní Vtelno „A“

TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 4:3 TJ Sokol Libáň

TJ Plazy „B“ 3:4 Sokol Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“