Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva STK 12/2014

6. 9. 2014

 

 

Zpráva STK  12/ 2014
 
  1. Informace
 
 
  • STK uděluje pokutu 300,-Kč oddílu Sokol Semčice B za nedostavění se k utkání XII. kola mezi NK Boseň – Sokol Semčice B. Toto utkání bylo kontumováno v neprospěch oddílu Sokol Semčice B. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrazné porušení Herního řádu ONS Ml. Boleslav, bude oddílu Sokol Semčice B odebrán jeden bod.
  • STK povoluje přeložení utkání XI. Kola mezi NK Boseň – Sokol Brodce nad Jizerou na 7.9. od 16.00 hod.
  • STK povoluje přeložení utkání XII. Kola mezi TJ Sokol Brodce nad Jizerou – TJ Plazy C na 10.9. od 16.00 hod.
  • O kvalifikaci o KS 2015 neprojevil žádný celek z ONS Ml. Boleslav zájem. Tato skutečnost byla nahlášena na KNS.
  • STK upozorňuje oddíly na blížící se konec sezóny a tím i případné odkládání utkání. Poslední možný termín pro dohrání utkání bude 19.9.
 
 
     Fluktuace
·         Josef Brynych_č.r. 870327_Sokol Semčice_1x
·         Radim Hynek_č.r. 910423_Sokol Semčice_1x
·         Marek Průšek_č.r. KP 160_TJ Plazy_1x
 
     Výsledky
·         Okresní přebor
12.kolo
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Sokol Libáň 7:0 NK Bakov nad Jizerou 
SK Jizerní Vtelno „B“ 7:0 Sokol Semčice „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 TJ Plazy „B“

pořadí
tým
zápasy
výhry
prohry
skóre
body
1.
TJ Plazy „B“
12
10
2
59:25
20
2.
Sokol Semčice "A"
12
8
4
50:34
16
3.
TJ Sokol Mn. Hradiště "B"
12
8
4
49:35
16
4.
SK Jizerní Vtelno "A"
12
7
5
41:43
14
5.
SK Jizerní Vtelno "B"
12
6
6
47:37
12
6.
Sokol Libáň
12
5
7
44:40
10
7.
SK Nohejbal Hlavenec „B“
12
4
8
32:52
8
8.
NK Bakov nad Jizerou
12
0
12
14:70
0

 
·         Okresní soutěž
 
12.kolo
Ranč Dobrovice -:- volno
NK Boseň 7:0 Sokol Semčice „B“ kontumačně
NK Benátky nad Jizerou 6:1 SK Helada Kolomuty
TJ Sokol Brodce nad Jizerou -:- TJ Plazy „C“odl.10.9. od 16:00 hod.
 

pořadí
tým
zápasy
výhry
prohry
skóre
body
1.
NK Benátky nad Jizerou
10
9
1
57:13
18
2.
Sokol Brodce nad Jizerou
8
7
1
37:19
14
3.
NK Boseň
10
6
4
37:33
12
4.
Sokol Semčice "B"
11
5
9
41:36
9
5.
RANČ Dobrovice
10
3
9
31:39
6
6.
SK Helada Kolomuty
10
2
8
22:48
4
7.
TJ Plazy "C"
9
2
7
13:50
4

 
Za STK
Ďurček Josef