Okresní přebor 2016
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
|
1. |
Jizerní Vtelno "A" |
14 |
13 |
1 |
68:21 |
26 |
2. |
TJ Semčice "A" |
14 |
13 |
1 |
74:25 |
26 |
3. |
TJ Plazy |
14 |
9 |
5 |
50:48 |
18 |
4. |
NK Benátky nad Jizerou |
14 |
7 |
7 |
49:50 |
14 |
5. |
Jizerní Vtelno "B" |
14 |
6 |
8 |
36:59 |
12 |
6. |
TJ Sokol Mn. Hradiště "B" |
14 |
4 |
10 |
39:60 |
8 |
7. |
S.K. Nohejbal Hlavenec"B" |
14 |
4 |
10 |
35:63 |
8 |
8. |
Sokol Libáň |
14 |
0 |
14 |
29:69 |
0 |
1.kolo_26.-28.4.
SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“
NK Benátky nad Jizerou 3:4 TJ Semčice „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 2:5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
TJ Plazy 4:3 Sokol Libáň
2.kolo_4.-5.5.
TJ Semčice „A“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „A“
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 NK Benátky nad Jizerou
Sokol Libáň 1:6 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 TJ Plazy
3.kolo_10.-12.5.
SK Jizerní Vtelno „A“ 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
NK Benátky nad Jizerou 4:3 Sokol Libáň
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „B“
TJ Plazy 2:5 TJ Semčice „A“
4.kolo_18-19.5.
Sokol Libáň 1:6 SK Jizerní Vtelno „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 NK Benátky nad Jizerou
TJ Semčice „A“ 7:0 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 TJ Plazy
5.kolo_25.-26.5.
SK Jizerní Vtelno „A“ 7:0 TJ Plazy
NK Benátky nad Jizerou 5:2 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
Sokol Libáň 3:4 SK Jizerní Vtelno „B“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 TJ Semčice „A“
6.kolo_31.5.-2.6.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 2:5 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Plazy 5:2 NK Benátky nad Jizerou
TJ Semčice „A“ 6:1 Sokol Libáň
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
7.kolo_7.-9.6.
SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 TJ Plazy
Sokol Libáň 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
TJ Semčice „A“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“
8.kolo_15.-16.6.
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Semčice „A“ 4:3 NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
Sokol Libáň 3:4 TJ Plazy
9.kolo_21.-23.6.
SK Jizerní Vtelno „A“ 5:2 TJ Semčice „A“
NK Benátky nad Jizerou 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 4:3 Sokol Libáň
TJ Plazy 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
10.kolo_29.-30.6.
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 SK Jizerní Vtelno „A“
Sokol Libáň 3:4 NK Benátky nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
TJ Semčice „A“ 5:2 TJ Plazy
11.kolo_30.8.-1.9.
SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 Sokol Libáň
NK Benátky nad Jizerou 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 1:6 TJ Semčice „A“
TJ Plazy 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“
12.kolo_6.-8.9. od 16:00 hod.
TJ Plazy 2:5 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 4:3 NK Benátky nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 Sokol Libáň
TJ Semčice „A“ 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
13.kolo_14.-15.9. od 16:00 hod.
SK Jizerní Vtelno „A“ 6:1 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
NK Benátky nad Jizerou 2:5 TJ Plazy
Sokol Libáň 1:6 TJ Semčice „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „B“
14.kolo_20.-22.9. od 16:00 hod.
NK Benátky nad Jizerou 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Plazy 4:3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 6:1 Sokol Libáň
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Semčice „A“