Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2017

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. TJ Semčice "A" 12 12 0 59:25 24
1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště 12 9 3 50:34 18
3. TJ Plazy 12 6 6 41:43 12
4. Hrdlořezy Důl 12 5 7 38:46 10
5. Sokol Libáň 12 4 8 43:40 8
6. SK Jizerní Vtelno „B“ 12 3 9 35:49 6
7. S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 12 3 9 27:57 6

Oficiální hrací den je čtvrtek.

Oddíl TJ Plazy má hrací den pro svá domácí utkání úterý. Oddíly TJ Sokol Libáň a TJ Sokol Mn. Hradiště májí hrací den pro svá domácí utkání středu.

 

1.kolo_26.- 27.4.

volno -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 1:6 SK Jizerní Vtelno „B“

Hrdlořezy Důl 2:5 TJ Semčice „A“

Sokol Libáň 6:1 TJ Plazy

 

2.kolo_2.- 4.5.

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- volno

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 2:5 TJ Sokol Mn. Hradiště 

TJ Plazy 3:4 Hrdlořezy Důl

TJ Semčice „A“ 4:3 Sokol Libáň 

 

3.kolo_10.- 11.5.

volno -:- TJ Semčice „A“

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 3:4 TJ Plazy

Hrdlořezy Důl 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

Sokol Libáň  2:5 SK Jizerní Vtelno „B“

 

4.kolo_17.- 18.5.

TJ Plazy -:- volno

TJ Semčice „A“ 5:2 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 Hrdlořezy Důl

TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 Sokol Libáň

 

5.kolo_23.-25.5.

volno -:- Sokol Libáň 

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 3:4 Hrdlořezy Důl

TJ Plazy 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

TJ Semčice „A“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“

 

6.kolo_31.5. - 1.6.

Hrdlořezy Důl -:- volno

Sokol Libáň 6:1 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště 2:5 TJ Semčice „A“

 

7.kolo_6.-8.6.

volno -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

Hrdlořezy Důl 4:3 Sokol Libáň 

TJ Plazy 2:5 TJ Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště

 

8.kolo_13.- 15.6.

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- volno

SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Semčice „A“ 5:2 Hrdlořezy Důl

TJ Plazy 4:3 Sokol Libáň

 

9.kolo_21.- 22.6.

volno -:- SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Sokol Mn. Hradiště“ 6:1 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

Hrdlořezy Důl 5:2 TJ Plazy

Sokol Libáň  3:4 TJ Semčice „A“

 

10.kolo_27.- 29.6.

TJ Semčice „A“ -:- volno

TJ Plazy 5:2 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“

TJ Sokol Mn. Hradiště 5:2 Hrdlořezy Důl

SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 Sokol Libáň

 

11.kolo_30.- 31.8.

volno -:- TJ Plazy

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 0:7 TJ Semčice „A“

Hrdlořezy Důl 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“

Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

 

12.kolo_6.- 7.9. od 16:00 hod.

Sokol Libáň -:- volno

Hrdlořezy Důl 3:4 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Sokol Mn. Hradiště 3:4 TJ Plazy

SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Semčice „A“

 

13.kolo_12.-14.9. od 16:00 hod.

volno -:- Hrdlořezy Důl

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 4:3 Sokol Libáň

TJ Plazy 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Semčice „A“ 4:3 TJ Sokol Mn. Hradiště

 

14.kolo_20.- 21.9. od 16:00 hod.

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- volno

Sokol Libáň 4:3 Hrdlořezy Důl

TJ Semčice „A“ 4:3 TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 SK Jizerní Vtelno "B"

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA