Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2018

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. S.K. NOHEJBAL Hlavenec „A“ 11 9 2 49:28 18
2. TJ Plazy 11 8 3 51:28 16
3. TJ Sokol Mnichovo Hradiště 11 7 4 42:35 14
4. TJ Hrdlořezy Důl 11 6 5 37:41 12
5. SK Jizerní Vtelno "B" 11 6 5 50:27 12
6. Sokol Libáň 12 3 9 31:53 6
7. NK Bakov nad Jizerou 11 0 11 15:62 -1

Oficiální hrací den je čtvrtek.

Oddíly TJ Sokol Mn. Hradiště a TJ Plazy mají hrací den pro svá domácí utkání úterý. Sokol Libáň a SK Jizerní Vtelno „B“ májí hrací den pro svá domácí utkání středu.

1.kolo – 25.-26.4.

TJ Hrdlořezy Důl 5:2 NK Bakov nad Jizerou

SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1 TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- volno

Sokol Libáň 0:7 TJ Plazy

 

2.kolo – 2.-3.5.

SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 TJ Hrdlořezy Důl

NK Bakov nad Jizerou 0:7 TJ Sokol Mn. Hradiště

Sokol Libáň 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

volno -:- TJ Plazy

 

3.kolo – 8.-10.5.

TJ Hrdlořezy Důl -:- volno

TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 Sokol Libáň

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ 6:1 NK Bakov nad Jizerou

TJ Plazy 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“

 

4.kolo – 16.-17.5.

Sokol Libáň 3:4 TJ Hrdlořezy Důl

volno -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

NK Bakov nad Jizerou 3:4 TJ Plazy

 

5.kolo – 22.-24.5.

TJ Hrdlořezy Důl  3:4 TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

Sokol Libáň 6:1 NK Bakov nad Jizerou

volno -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

6.kolo – 29.-31.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“  6:1 TJ Hrdlořezy Důl

TJ Plazy 6:1 TJ Sokol Mn. Hradiště

SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 Sokol Libáň

NK Bakov nad Jizerou -:- volno

 

7.kolo – 6.-7.6.

TJ Hrdlořezy Důl  3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ 4:3 TJ Plazy

Sokol Libáň -:- volno

SK Jizerní Vtelno „B“ 7:0 NK Bakov nad Jizerou

 

8.kolo – 12.-14.6.

NK Bakov nad Jizerou 3:4 TJ Hrdlořezy Důl

TJ Sokol Mn. Hradiště 5:2 SK Jizerní Vtelno „B“

volno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

TJ Plazy 7:0 Sokol Libáň

 

9.kolo – 19.-21.6.

TJ Hrdlořezy Důl 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Sokol Mn. Hradiště 7:0 NK Bakov nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ 4:3 Sokol Libáň

TJ Plazy -:- volno

 

10.kolo – 27.-28.6.

volno -:- TJ Hrdlořezy Důl

Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

NK Bakov nad Jizerou 0:7 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ kontumace

SK Jizerní Vtelno „B“ 7:0 TJ Plazy

 

11.kolo – 28.-30.8.

TJ Hrdlořezy Důl  5:2 Sokol Libáň

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- volno

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Plazy 5:2 NK Bakov nad Jizerou

 

12.kolo – 4.-6.9. od 16:00 hod.

TJ Plazy 6:1 TJ Hrdlořezy Důl

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“  5:2 TJ Sokol Mn. Hradiště

NK Bakov nad Jizerou 3:4 Sokol Libáň

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- volno

 

13.kolo – 11.-13.9. od 16:00 hod.

TJ Hrdlořezy Důl 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 TJ Plazy

Sokol Libáň 0:7 SK Jizerní Vtelno „B“

volno -:- NK Bakov nad Jizerou

 

14.kolo – 18.-20.9. od 16:00 hod.

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Hrdlořezy Důl

TJ Plazy -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

volno -:- Sokol Libáň

NK Bakov nad Jizerou -:- SK Jizerní Vtelno „B“