Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor 2018

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
-. TJ Sokol Mnichovo Hradiště - - - -:- -
-. TJ Plazy - - - -:- -
-. TJ Hrdlořezy Důl - - - -:- -
-. Sokol Libáň - - - -:- -
-. SK Jizerní Vtelno „B“ - - - -:- -
-. S.K. NOHEJBAL Hlavenec „A“ - - - -:- -
-. NK Bakov nad Jizerou - - - -:- -

Oficiální hrací den je čtvrtek.

Oddíly TJ Sokol Mn. Hradiště a TJ Plazy mají hrací den pro svá domácí utkání úterý. Sokol Libáň a SK Jizerní Vtelno „B“ májí hrací den pro svá domácí utkání středu.

1.kolo – 25.-26.4.

TJ Hrdlořezy Důl -:- NK Bakov nad Jizerou

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- volno

Sokol Libáň -:- TJ Plazy

 

2.kolo – 2.-3.5.

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Hrdlořezy Důl

NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

Sokol Libáň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

volno -:- TJ Plazy

 

3.kolo – 8.-10.5.

TJ Hrdlořezy Důl -:- volno

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- Sokol Libáň

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- NK Bakov nad Jizerou

TJ Plazy -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

4.kolo – 16.-17.5.

Sokol Libáň -:- TJ Hrdlořezy Důl

volno -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Plazy

5.kolo – 22.-24.5.

TJ Hrdlořezy Důl  -:- TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

Sokol Libáň -:- NK Bakov nad Jizerou

volno -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

6.kolo – 29.-31.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“  -:- TJ Hrdlořezy Důl

TJ Plazy -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- Sokol Libáň

NK Bakov nad Jizerou -:- volno

 

7.kolo – 6.-7.6.

TJ Hrdlořezy Důl  -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- TJ Plazy

Sokol Libáň -:- volno

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- NK Bakov nad Jizerou

 

8.kolo – 12.-14.6.

NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Hrdlořezy Důl

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- SK Jizerní Vtelno „B“

volno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

TJ Plazy -:- Sokol Libáň

 

9.kolo – 19.-21.6.

TJ Hrdlořezy Důl -:- SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- NK Bakov nad Jizerou

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- Sokol Libáň

TJ Plazy -:- volno

 

10.kolo – 27.-28.6.

volno -:- TJ Hrdlořezy Důl

Sokol Libáň -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

NK Bakov nad Jizerou -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Plazy

 

11.kolo – 28.-30.8.

TJ Hrdlořezy Důl  -:- Sokol Libáň

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- volno

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“  -:- SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Plazy -:- NK Bakov nad Jizerou

 

12.kolo – 4.-6.9. od 16:00 hod.

TJ Plazy -:- TJ Hrdlořezy Důl

S.K. Nohejbal Hlavenec „A“  -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

NK Bakov nad Jizerou -:- Sokol Libáň

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- volno

 

13.kolo – 11.-13.9. od 16:00 hod.

TJ Hrdlořezy Důl -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Plazy

Sokol Libáň -:- SK Jizerní Vtelno „B“

volno -:- NK Bakov nad Jizerou

 

14.kolo – 18.-20.9. od 16:00 hod.

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Hrdlořezy Důl

TJ Plazy -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“

volno -:- Sokol Libáň

NK Bakov nad Jizerou -:- SK Jizerní Vtelno „B“