Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní soutěž 2017

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. NK Bakov nad Jizerou 14 11 3 67:31 22
2. TJ Semčice "C" 14 11 3 58:40 22
3. Dobrovice 14 10 4 57:41 20
4. NK Boseň 14 7 7 48:50 14
5. NK Benátky nad Jizerou 14 7 7 43:55 14
6. Sportovní areál Kolomuty 14 4 10 46:52 7
7. TJ Sokol Bradlec 14 3 11 37:61 6
8. TJ Záryby 14 3 11 36:61 6

Oficiální hrací den je úterý.

Oddíl Benátky nad Jizerou má hrací den pro svá domácí utkání pondělí. Oddíly NK Boseň a TJ Záryby májí hrací den pro svá domácí utkání středu.

 

1.kolo_24.-26.4.

NK Bakov nad Jizerou 7:0 TJ Záryby

NK Boseň 3:4 Dobrovice

Sokol Bradlec 2:5 TJ Semčice „C“

Benátky nad Jizerou 4:3 SA Kolomuty

 

2.kolo_2.5.

Dobrovice 4:3 NK Bakov nad Jizerou

TJ Záryby 4:3 NK Boseň

SA Kolomuty 4:3  Sokol Bradlec

TJ Semčice „C“ 4:3 Benátky nad Jizerou

 

3.kolo_8.- 10.5.

NK Bakov nad Jizerou 5:2 TJ Semčice „C“

NK Boseň 3:4 SA Kolomuty

Sokol Bradlec 6:1 TJ Záryby

Benátky nad Jizerou 3:4 Dobrovice

 

4.kolo_16.5.

SA Kolomuty 3:4 NK Bakov nad Jizerou

TJ Semčice „C“ 4:3 NK Boseň

Dobrovice 7:0 Sokol Bradlec

TJ Záryby 3:4 Benátky nad Jizerou

 

5.kolo_23.- 24.5.

NK Bakov nad Jizerou 6:1 Benátky nad Jizerou

NK Boseň 4:3 Sokol Bradlec

SA Kolomuty 6:1 TJ Záryby

TJ Semčice „C“ 4:3 Dobrovice

 

6.kolo_29.-30.5.

Sokol Bradlec 0:7 NK Bakov nad Jizerou

Benátky nad Jizerou 4:3 NK Boseň

Dobrovice 4:3 SA Kolomuty

TJ Záryby 3:4 TJ Semčice „C“

 

7.kolo_6.6.

NK Bakov nad Jizerou 5:2 NK Boseň

Sokol Bradlec 3:4 Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty 3:4 TJ Semčice „C“

Dobrovice 4:3 TJ Záryby

 

8.kolo_13.6.

TJ Záryby 1:6 NK Bakov nad Jizerou

Dobrovice 5:2 NK Boseň

TJ Semčice „C“ 6:1 Sokol Bradlec

SA Kolomuty 6:1 Benátky nad Jizerou

 

9.kolo_19.- 21.6.

NK Bakov nad Jizerou 4:3 Dobrovice

NK Boseň 4:3 TJ Záryby

Sokol Bradlec 4:3 SA Kolomuty

Benátky nad Jizerou 2:5 TJ Semčice „C“

 

10.kolo_27.6.

TJ Semčice „C“ 2:5 NK Bakov nad Jizerou

SA Kolomuty 3:4 NK Boseň

TJ Záryby 3:4 Sokol Bradlec

Dobrovice 3:4 Benátky nad Jizerou

 

11.kolo_28.- 30.8.

NK Bakov nad Jizerou 4:3 SA Kolomuty

NK Boseň 4:3 TJ Semčice „C“

Sokol Bradlec 3:4 Dobrovice

Benátky nad Jizerou 3:4 TJ Záryby

 

12.kolo_4.- 5.9. od 16:00 hod.

Benátky nad Jizerou 4:3 NK Bakov nad Jizerou

Sokol Bradlec 3:4 NK Boseň

TJ Záryby 5:2 SA Kolomuty

Dobrovice 1:6 TJ Semčice „C“

 

13.kolo_12.- 13.9. od 16:00 hod.

NK Bakov nad Jizerou 5:2 Sokol Bradlec

NK Boseň 5:2 Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty 0:7 Dobrovice

TJ Semčice „C“ 5:-2 TJ Záryby

 

14.kolo_18.- 20.9. od 16:00 hod.

NK Boseň 4:3 NK Bakov nad Jizerou

Benátky nad Jizerou 4:3 Sokol Bradlec

TJ Semčice „C“ 4:3 SA Kolomuty

TJ Záryby 3:4 Dobrovice

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA