Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní soutěž 2018

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. TJ Semčice "C" 10 10 0 48:22 20
2. TJ Záryby 10 7 3 45:25 14
3. Sportovní areál Kolomuty 10 7 3 38:32 14
4. Dobrovice 10 5 5 35:35 10
5. TJ Sokol Bradlec 10 5 5 32:38 10
6. SK Nohejbal Hlavenec "B" 10 3 7 28:42 6
7. NK Benátky nad Jizerou 10 3 7 32:38 6
8. NK Boseň 10 0 10 22:48 0

Oficiální hrací den je úterý.

Oddíly TJ Záryby a NK Benátky nad Jizerou mají hrací den pro svá domácí utkání středu.

 

1.kolo – 24.-25.4.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 2:5 TJ Semčice „C“

NK Boseň 3:4 TJ Sokol Bradlec

SA Kolomuty 5:2 TJ Záryby

NK Benátky nad Jizerou 3:4 Dobrovice

 

2.kolo – 1.-2.5.

TJ Sokol Bradlec 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Semčice „C“ 5:2 NK Boseň

NK Benátky nad Jizerou 3:4 SA Kolomuty

TJ Záryby 5:2 Dobrovice

 

3.kolo – 8.-9.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 TJ Záryby

NK Boseň 2:5 NK Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty 3:4 TJ Semčice „C“

Dobrovice 6:1 TJ Sokol Bradlec

 

4.kolo – 15.-16.5.

NK Benátky nad Jizerou 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Záryby 6:1 NK Boseň

TJ Sokol Bradlec 3:4 SA Kolomuty

TJ Semčice „C“ 5:2 Dobrovice

 

5.kolo – 22.-23.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 4:3 Dobrovice

NK Boseň 2:5 SA Kolomuty

NK Benátky nad Jizerou  2:5 TJ Semčice „C“

TJ Záryby 4:3 TJ Sokol Bradlec

 

6.kolo – 29.5.

SA Kolomuty 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

Dobrovice 5:2 NK Boseň

TJ Sokol Bradlec 4:3 NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice „C“4:3 TJ Záryby

 

7.kolo – 5.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 5:2 NK Boseň

SA Kolomuty 5:2 Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou 4:3 TJ Záryby

TJ Sokol Bradlec 2:5 TJ Semčice „C“

 

8.kolo – 12.-13.6.

TJ Semčice „C“ 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

TJ Sokol Bradlec 4:3 NK Boseň

TJ Záryby 6:1 SA Kolomuty

Dobrovice 5:2 NK Benátky nad Jizerou

 

9.kolo – 19.-20.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 3:4 TJ Sokol Bradlec

NK Boseň 2:5 TJ Semčice „C“

SA Kolomuty 4:3 NK Benátky nad Jizerou

Dobrovice 2:5 TJ Záryby

 

10.kolo – 26.-27.6.

TJ Záryby 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

NK Benátky nad Jizerou 4:3 NK Boseň

TJ Semčice „C“ 6:1 SA Kolomuty

TJ Sokol Bradlec 3:4 Dobrovice

 

11.kolo – 28.-29.8.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- NK Benátky nad Jizerou

NK Boseň -:- TJ Záryby

SA Kolomuty -:- TJ Sokol Bradlec

Dobrovice -:-TJ Semčice „C“

 

12.kolo – 4.-5.9. od 16:00 hod.

Dobrovice -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

SA Kolomuty -:- NK Boseň

TJ Semčice „C“-:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Sokol Bradlec -:- TJ Záryby

 

13.kolo – 11.-12.9. od 16:00 hod.

S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- SA Kolomuty

NK Boseň -:- Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Sokol Bradlec

TJ Záryby -:- TJ Semčice „C“

 

14.kolo – 18.-19.9. od 16:00 hod.

NK Boseň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“

Dobrovice -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice „C“-:- TJ Sokol Bradlec